Proton Office

Warszawski Oxygen Park ma nowego najemcę

Oxygen Park
Na Oxygen Park składają się 2 sześciokondygnacyjne obiekty o łącznej powierzchni 18,4 tys. mkw.
Lista najemców powierzchni biurowej obiektu Oxygen Park w Warszawie powiększyła się o Grupę Wind Mobile, tworzoną przez spółki Software Mind oraz Wind Mobile.

Zgodnie z warunkami umowy, część warszawskiego biurowca położonego przy ul. Jutrzenki 137a, w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich, od stycznia przyszłego roku stanie się centrum działań nowego najemcy. Grupa Wind Mobile zorganizuje swoje biuro na powierzchni ponad 460 mkw., gdzie zajmie się przede wszystkim opracowywaniem rozwiązań technologicznych dla działów sprzedaży następujących sektorów: finansowego, telekomunikacyjnego i hotelarskiego. Właścicielem biurowca Oxygen Park jest spółka Yareal Polska. Oferta dewelopera pozostawia najemcom możliwość zagospodarowania przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W ocenie przedstawicieli Grupy Wind Mobile dodatkowym atutem biurowca jest jego lokalizacja i dostęp do usług:

 

Połączenie Software Mind z Wind Mobile oraz nowa strategia produktowa zakładająca ekspansję zagraniczną, zaowocowały dużymi zmianami w firmie, które przełożyły się m.in. na zwiększenie kadry pracowniczej. Obecnie zatrudniamy około 400 osób, w kilku kluczowych lokalizacjach. Jesteśmy firmą nowoczesną, stawiającą na innowacje i rozwój, a do tak kreatywnej, a z drugiej strony analitycznej i drobiazgowej pracy programistycznej, potrzebujemy odpowiedniego miejsca. Najlepiej na nasze potrzeby odpowiedział Oxygen Park ze swoją lokalizacją, dostępem do usług oraz możliwościami zagospodarowania powierzchni według naszych wymagań – uzasadnia Katarzyna Wolak, Kierownik Administracji Software Mind SA.

 

Na Oxygen Park składają się 2 sześciokondygnacyjne obiekty o łącznej powierzchni 18,4 tys. mkw. W części podziemnej inwestycji zaprojektowano parking ze 162 miescami postojowymi. Kompleks biurowy oferuje ponadto m.in. strefę handlowo-usługową, wysoki poziom doświetlenia pomieszczeń biurowych światłem naturalnym oraz dostęp do centrów handlowych i linii komunikacji miejskiej.


0.0
Tagi: Oxygen Park
Napisz pierwszy komentarz