Proton Office

EKO Budynek Oxygen Park wypełniony najemcami

Oxygen Park
Oxygen Park
Dotychczasowy najemca warszawskiego kompleksu Oxygen Park – Grupa Wirtualna Polska – zdecydował się na wynajęcie dodatkowej powierzchni biurowej. Zajmie 62 proc. dostępnej przestrzeni w budynku w kompleksie B.

Dotychczasowy najemca warszawskiego kompleksu Oxygen Park –  Grupa Wirtualna Polska – zdecydował się na wynajęcie dodatkowej powierzchni biurowej. Zajmie 62 proc. dostępnej przestrzeni w budynku w kompleksie B. Tym samym obiekt został wynajęty w całości.

 

Oxygen Park jest kompleksem biurowym klasy A zlokalizowanym przy ul. Jutrzenki 137a w Warszawie. Obiekt składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu 18 400 mkw. W biurowcu znajduje się parking podziemny na 162 miejsca, powierzchnia handlowo-usługowa z restauracją oraz wewnętrzny zielony dziedziniec pomiędzy budynkami. Kompleks posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Projekt Oxygen Park przygotowała pracownia architektoniczna JEMS Architekci. Właścicielem obiektu jest Yareal Polska, spółka należącą do Yareal International – firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Obecnie deweloper jest w trakcie realizacji nowej inwestycji biurowej Neopark, znajdującego się w południowej części Mokotowa przy skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz