Proton Office

EKO BNP Paribas w Warsaw Spire

Warsaw Spire
Plac Europejski, realizowany przez Ghelamco w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire
Firma Ghelamco wynajęła 4000 mkw. powierzchni biurowej w budynku B kompleksu Warsaw Spire spółce BNP Paribas Securities Services. Deweloper podpisał też Letter of Intent na kolejne 6000 mkw. powierzchni w inwestycji.

Budynek B, oferujący 20 0000 mkw. powierzchni biurowej został oddany do użytku we wrześniu br. BNP Securities Services wprowadzi się do niego w II połowie 2015 r. W obiekcie, spośród powierzchni przeznaczonej na wynajem, pozostało zaledwie 10 proc.

 

Podpisanie umowy z BNP Paribas SSC cieszy nas nie tylko dlatego, że pozyskaliśmy kolejnego prestiżowego najemcę. Po raz kolejny doceniony został cały koncept kompleksu jako miejsca harmonijnie łączącego funkcje biznesowe i publiczne. Jestem przekonany, że pracownicy BNP Paribas SSC będą się tu znakomicie czuli  – komentuje Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE.

 

Kompleks Warsaw Spire składa się z trzech biurowców: wieży o wysokości 220 metrów oraz dwóch 55-metrowych, sąsiadujących ze sobą budynków B i C. Łącznie inwestycja, powstająca na warszawskiej Woli dostarczy około 100 000 mkw. powierzchni biurowej.

 

Oddanie drugiego z bocznych budynków kompleksu – budynku C, zaplanowano na I kwartał 2015 roku, natomiast 220-metrowy wieżowiec będzie gotowy na początku 2016 roku. Inwestycja certyfikowana jest w systemie BREEAM na poziomie Excellent.

 

Równocześnie z postępami prac na Warsaw Spire trwają prace związane z realizacją placu Europejskiego, gdzie na ponad 4000 mkw. powstanie park, łączący funkcje publicze i biznesowe.


2.0
Napisz pierwszy komentarz