Giant

EKO Firma Markant przeniesie biuro do Placu Unii

Plac Unii w Warszawie
Plac Unii w Warszawie
Przedstawicielstwo szwajcarskiego koncernu Markant wynajęło niespełna 1300 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Plac Unii w Warszawie.

Nowy najemca Placu Unii jest jednym z największych przedsiębiorstw usługowych w Europie, pośredniczących w przepływie towarów między producentami a sieciami handlowymi. Nowe biuro, do którego firma przeprowadzi się w kwietniu przyszłego roku będzie odpowiedzialne za współpracę z polskimi dostawcami. Siedziba zajmująca 1295,59 mkw. będzie znajdowała się na piątym piętrze budynku B.

 

Podpisanie znaczącej umowy z renomowanym najemcą z sektora handlowego, potwierdza, że Plac Unii to doskonałe miejsce dla firm z różnych branż. Cieszymy się, że Plac Unii spełnił wszystkie wymogi firmy Markant w zakresie jakości i adaptacji przestrzeni biurowej, co na konkurencyjnym rynku warszawskim ma ogromne znaczenie – mówi Kamila Zębik, Partner Zarządzający Liebrecht & wooD.

 

Plac Unii został oddany do użytku w październiku 2013 roku. Inwestycja zlokalizowana przy placu Unii Lubelskiej oferuje łącznie 56 800 mkw. powierzchni do wynajęcia, w tym 41 300 mkw. biur o standardzie A + oraz 15 500 mkw. trzypoziomowego centrum handlowego Plac Unii City Shopping. W 2012 roku obie części kompleksu otrzymały certyfikat ekologiczny BREEAM z oceną „bardzo dobry”. Projekt Placu Unii został opracowany przez pracownię APA Kuryłowicz & Associates, pod przewodnictwem profesora Stefana Kuryłowicza. Inwestycja została zrealizowana przez Grupę Liebrecht & wooD (inwestor większościowy - 60%) wspólnie z BBI Development S.A.

 

W gronie najemców biur znajdują się m.in. spółki z Grupy ING, Dalkia Polska, Work Service, HRS, A+E Networks Poland, Polski Związek Firm Deweloperskich oraz Sociomantic Labs.


0.0
Tagi: Plac Unii
Napisz pierwszy komentarz