Proton Office

EKO OBC pozyskała kolejnego najemcę

Od lewej: budynki Olivia Point, Tower i Four
Od lewej: budynki Olivia Point, Tower i Four
Alnet System, polska firma tworząca oprogramowanie przeznaczone dla systemów bezpieczeństwa przenosi swoją siedzibę do Olivia Business Centre.

Zmiana siedziby jest efektem dynamicznego rozwoju firmy, która od ponad 12 lat dostarcza oprogramowanie do cyfrowej rejestracji obrazu, przeznaczone dla systemów bezpieczeństwa. Od momentu powstania spółki, jej rozwiązania zostały zastosowane już w ponad 150 000 instalacji na całym świecie, a sieć dystrybucyjna obejmuje ponad 50 państw na 5 kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy i nieustanne rozbudowywanie sieci dystrybucji były głównymi czynnikami, które zdecydowały o wynajęciu biura w Olivia Business Centre.

 

Przeniesienie bura do Olivia Business Centre to kolejny etap rozwoju dla naszej firmy. O wyborze OBC zadecydowała doskonała infrastruktura biznesowa kompleksu oraz wielkość inwestycji, która gwarantuje nam elastyczne zwiększanie powierzchni w przyszłości – komentuje Tomasz Kaliński, Vice Prezes Alnet Systems.

 

Rozwiązania Alnet Systems to w całości polska myśl technologiczna, którą dziś można spotkać w systemach bezpieczeństwa obecnych w obiektach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, hotelach, a także na niemal 150 statkach, pływających na morzach i oceanach całego świata. Oprogramowanie działa w ponad 20 językach, włączając chiński i japoński, dzięki czemu Alnet Systems intensywnie działa na rynkach zagranicznych, gdzie może konkurować z najpotężniejszymi firmami z branży. Firma posiada też własny oddział na Florydzie, zajmujący się obsługą obu Ameryk.

 

Do naszych ostatnich sukcesów możemy zaliczyć wygranie prestiżowego przetargu na dostawę systemów cyfrowej rejestracji obrazu dla Florida International University w USA, gdzie naszymi konkurentami byli najwięksi dostawcy podobnych rozwiązań z całego świata. Po zakończeniu inwestycji będzie to jedna z największych instalacji telewizji dozorowej, która docelowo obejmie ponad 6000 kamer HD na terenie całego uniwersytetu – komentuje Tomasz Kaliński. - Obecnie powiększamy nasze portfolio produktowe o oprogramowanie do monitorowania kas fiskalnych oraz systemy do obsługi dużych instalacji kontroli dostępu.

 

Nowe biuro Alnet Systems o powierzchni 310 mkw. znajdzie się na 9. piętrze budynku Olivia Four.

 

Pragnące się rozwijać firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, do których należy Alnet Systems, są bardzo ważną częścią tożsamości Olivia Business Centre. Aktywnie wspieramy naszych Rezydentów, zapewniając najlepsze warunki do pracy oraz ułatwiając nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Uważnie śledzimy osiągnięcia firm z naszego centrum i na podstawie tych obserwacji jesteśmy przekonani, że Alnet Systems wybrał najlepiej jak mógł – mówi Agnieszka Zglinicka, odpowiedzialna za komercjalizację w Olivia Business Centre.

 

Po oddaniu budynku Olivia Six w drugim kwartale 2015, Olivia Business Centre będzie drugim największym projektem biurowym w Polsce. Oprócz najnowocześniejszych biur, w centrum dostępne są także 2 centra konferencyjne, restauracja, kawiarnia, sushi bar, sklep, centrum medyczne, apteka, 3 banki, przedszkole, notariusz oraz duża ilość miejsc parkingowych. Rezydenci OBC mają również możliwość udziału w ligach sportowych i wydarzeniach odbywających się w centrum konferencyjnym Olivia Sky Club.


0.0
Napisz pierwszy komentarz