ARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoINTER-BUD logoBusiness House logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy najemca w kompleksie Vastint

Business Garden Warszawa
Business Garden Warszawa
Sandler & Travis Trade Advisory Services (STTAS) wynajął biuro w warszawskim Business Garden.

Firma dostarczająca usług z zakresu taryf, handlu i cła na skalę światową, podpisała umowę najmu w warszawskim kompleksie Business Garden, na mocy której zajmie ok. 1300 mkw. powierzchni biurowej na drugim i trzecim piętrze inwestycji. Spółka wprowadzi się do nowej siedziby w marcu 2015 r. W procesie negocjacji reprezentowali ją eksperci z firmy JLL.

 

W procesie poszukiwania nowego biura dla STTAS koncentrowaliśmy się na nowoczesnych, elastycznych i dobrze skomunikowanych projektach, które umożliwią firmie konsolidację dotychczas zajmowanych powierzchni oraz dalszy rozwój już w ramach jednej lokalizacji. Kompleks Business Garden w pełni spełnia te oczekiwania. Projekt ten docenili również inni najemcy reprezentowani przez JLL, którzy łącznie zajmują 23% powierzchni biurowej w projekcie – komentuje Izabela Ciszewska, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

 

Na Business Garden składa się siedem budynków, oferujących łącznie ponad 90 000 mkw. powierzchni biurowej, hotelowej, konferencyjnej, handlowej i usługowej. Jest to pierwszy proekologiczny projekt na taką skalę w stolicy. Kompleks jest zlokalizowany przy ul. Żwirki i Wigury. Inwestorem nieruchomości jest Vastint Poland (dawne SwedeCenter).


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra