Proton Office

EURO STYL sprzedał BPH Office Park w Gdańsku

BPH Office Park w Gdańsku
BPH Office Park w Gdańsku
Trójmiejski deweloper podpisał umowę sprzedaży kompleksu biurowego BPH Office Park w Gdańsku spółce GNT Gdańsk z kapitałem irlandzkim.

BPH Office Park znajduje się w dzielnicy Jasień, położonej około 10 km na zachód od centrum Gdańska i składa się z trzech budynków – A, B i C, których łączna powierzchnia najmu sięga 20 000 mkw. Budynki A i B został oddany do użytku w lipcu 2013 roku, a budynek C – w styczniu 2014 roku. Kompleks jest w pełni wynajęty przez bank BPH S.A. (Grupa Kapitałowa GE) w ramach długoterminowej umowy.


Zobacz także: Biurowiec szyty na miarę

 

EURO STYL jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się deweloperów w Trójmieście. Firma może pochwalić się zrealizowaniem parunastu projektów mieszkaniowych o powierzchni ponad 180 000 mkw., a także udanymi przedsięwzięciami z segmentu nieruchomości komercyjnych.

 

Po szeregu zakończonych sukcesem projektów mieszkaniowych zrealizowaliśmy naszą pierwszą transakcję sprzedaży w segmencie nieruchomości komercyjnych. Rynek biurowy to kierunek, w którym Grupa EURO STYL planuje dalszy rozwój, czego przykładem są takie projekty w budowie jak Tensor w Gdyni czy C200 Office w Gdańsku oraz inne przedsięwzięcia w planach. Sprzedaż kompleksu biurowego BPH Office Park potwierdza skuteczność strategii rozwoju firmy – komentuje Mikołaj Konopka, Wiceprezes EURO STYL.

 

Wartość transakcji pozostaje nieujawniona. Firmie EURO STYL doradzali eksperci JLL. Cieszymy się z możliwości współpracy z firmą EURO STYL przy transakcji sprzedaży BPH Office Park. Transakcja ta stanowi potwierdzenie zarówno zwiększonego zainteresowania inwestorów, jak i rosnącej płynności największych rynków biurowych poza Warszawą. Po dużych umowach kupna/sprzedaży rejestrowanych w Krakowie i Wrocławiu uwaga inwestorów kieruje się również na najlepsze produkty biurowe na czwartym co do wielkości w kraju, dynamicznie rozwijającym się rynku trójmiejskim – mówi Rafał Kosoń, Dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych Nieruchomości Biurowych i Magazynowych, JLL.


0.0
Tagi: Euro Styl
Napisz pierwszy komentarz