Giant

Tadmar z powierzchnią magazynowo-biurową w Ideal Idea Park III

Ideal Idea Park III
Ideal Idea Park III
Ideal Idea podpisał umowę na wynajem powierzchni biurowej i magazynowej firmie Tadmar. Do obiektu przy ul. Działkowej w Warszawie wprowadzi się ona na początku kwietnia.

Tadmar jest przedsiębiorstwem, wchodzącym w skład spółki Saint-Gobain Polska, tworzącym rozwijającą się sieć hurtowni o zasięgu ogólnopolskim w branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych. W Ideal Idea Park III firma będzie zajmowała powierzchnię dwóch modułów magazynowych, czyli około 1000 mkw. oraz około 470 mkw. powierzchni biurowej.

 

Niezmiernie się cieszę, że Tadmar obok Castoramy, Medicover, Baltony, Wincor Nixdorf, Solid MCG, OEM Automatic i wielu innych jest w gronie naszych Najemców. Kolejne umowy i zadowolenie naszych Najemców są dla nas potwierdzeniem, że potrafimy zapewnić odpowiednio wysoki standard powierzchni magazynowo-biurowych – powiedział Andrzej Dużyński, Prezes Zarządu firmy Ideal Idea.

 

W procesie negocjacji warunków najmu uczestniczyła firma doradcza Colliers International.

 

Ideal Idea Park III zlokalizowany jest przy ul. Działkowej 115 w Warszawie. Kompleks oferuje ponad 18 500 mkw nowoczesnej powierzchni biurowo-magazynowej w czterech halach. Całkowita powierzchnia biur wynosi 4276 mkw. Najemcy korzystać mogą z 230 miejsc parkingowych, z czego 12 to miejsca dla samochodów ciężarowych.

 

Ideal Idea jest firmą deweloperską, działającą na rynku miejskich obiektów magazynowo-biurowych, tzw. Small Business Unit (SBU), charakteryzujących się wysokim standardem wykończenia. Spółka powstała w 2006 roku i działa głównie na rynku warszawskim.


0.0
Tagi: Ideal Idea
Napisz pierwszy komentarz