Proton Office

EKO Sklep 1minute w Enterprise Park

Enterprise Park - etap III
1minute
Do grona lokatorów krakowskiego kompleksu Enterprise Park dołączyła firma HDS Polska, która na parterze budynku A otworzy sklep 1minut.

HDS Polska, operator sieci punktów sprzedaży detalicznej i właściciel marek takich, jak Relay, Inmedio, 1minute czy So!Coffee, podpisał z deweloperem Avestus Real Estate długoterminową umowę najmu powierzchni w budynku A kompleksu Enterprise Park. Spółka zamierza utworzyć tam sklep sieci "1minute".

 

Jestem bardzo zadowolony z nawiązania współpracy z HDS Polska. Nieustannie staramy się uczynić Enterprise Park możliwie przyjaznym dla swoich użytkowników. Dzięki punktowi 1minute zyskają oni miejsce, w którym w ciągu kilku zaledwie minut od wyjścia z biura będą mogli zaopatrzyć się w najbardziej potrzebne produkty – komentuje Mariusz Frąckiewicz, dyrektor krajowy Avestus Real Estate, dodając – Warto przy okazji wspomnieć, że będzie to pierwsza placówka 1minute otwarta w Krakowie w obiekcie biurowym. Decyzja o jej lokalizacji właśnie w Enterprise Park sprawiła nam niemałą satysfakcję.

 

Sklepy 1minute są nowoczesnymi placówkami handlowymi formatu convenience. Oferują szeroki asortyment produktów spożywczych, świeżych potraw i przekąsek, napojów, a także prasę i towary codziennego użytku, takie jak baterie czy artykuły higieniczne i chemiczne. W sklepach 1minute możliwe jest również doładowanie kart pre-paid, korzystanie z punktu Lotto, dokonywanie przesyłek pieniężnych Western Union i opłacanie rachunków.

 

Bardzo nas cieszy dynamiczny rozwój Enterprise Park i jego oferty usług dodatkowych. Nasz projekt działa od ponad dwóch lat i obecnie pracuje w nim już kilka tysięcy osób. Wciąż staramy się zwiększać atrakcyjność Enterprise Park jako miejsca pracy, rozbudowując jego ofertę. Na terenie kompleksu mamy już dwie restauracje OLIMP, w tym jedną oferującą gotowanie na żywo. Uruchomiony też został bankomat sieci Planet Cash. Zaplanowaliśmy również kolejne nowości – wkrótce instalujemy pralniomat Hi’Shine i paczkomat InPost. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że znany koncept 1minute zagości w naszym kompleksie. Sklep z tak atrakcyjnym asortymentem z pewnością spotka się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony użytkowników Enterprise Park – mówi Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu i marketingu Avestus Real Estate.

 

Enterprise Park jest nowoczesnym, krakowskim parkiem biznesowym, składającym się obecnie z 3 budynków, zlokalizowanych 3,5 km od krakowskiego Starego Rynku. Obecnie trwa budowa III etapu inwestycji - budynku D. Po oddaniu go do użytku w listopadzie 2015 r. łączna powierzchnia biur w Enterprise Park wyniesie ok. 35 000 mkw. Budynki kompleksu spełniają standardy ekologiczne, potwierdzone certyfikatem BREEAM.


0.0
Napisz pierwszy komentarz