Giant

EKO Gdański Business Center I zdobywa najemców

Gdański Business Center I
Gdański Business Center I
W kompleksie Gdański Business Center I nowi najemcy zajmą łącznie ok. 2300 mkw. powierzchni biurowej, z czego ponad 2000 mkw. wynajęła firma WebInterpret.

Specjalizująca się w technologiach e-commerce spółka WebInterpret została założona w 2007. Jako dostawca oprogramowania pomaga swoim klientom w Europie i Stanach Zjednoczonych zaistnieć i rozbudować markę w sieci. W Polsce firma obecna jest od 2013 r., a do kompleksu Gdański Business Center wprowadzi się w II kwartale br. i zajmie ponad 2000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, znajdującej się na siódmym piętrze budynku A.

 

W procesie negocjacji umowy najmu pośredniczyła międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości Savills. WebInterpret zdecydował się na wynajem biura w Gdański Business Center I ze względu na dogodną lokalizację i doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej. Ponadto, najemca docenił wysoki standard biurowca oraz jego kameralny charakter – komentuje Jarosław Pilch, Senior Negotiator w Savills Poland.

 

Jesteśmy dumni z tego, że do grona naszych najemców dołącza kolejna firma. Decyzja WebInterpret potwierdza, że Gdański Business Center I cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem nie tylko ze strony ekspertów branży nieruchomości, ale również firm poszukujących wysokiej klasy powierzchni biurowej – komentuje Karol Wyka, Senior Leasing Manager w HB Reavis, odpowiedzialny za transakcję.

 

W lutym 2015 r. do Gdański Business Center I wprowadzi się również firma Solid Logistics – operator logistyczny o ogólnoświatowym zasięgu, zajmujący się organizacją kompleksowych usług logistycznych w oparciu o m.in. transport morski, lotniczy i lądowy. Spółka zajmie prawie 300 mkw. na pierwszym piętrze budynku B.

 

Gdański Business Center I jest pierwszą fazą inwestycji realizowanej przez firmę HB Reavis na warszawskim Muranowie. Projekt, w ramach którego powstały dwa budynki oferujące łącznie ponad 46 000 mkw. powierzchni biznesowej klasy A, został oddany do użytku w I połowie 2014 r. Kompleks na swoją siedzibę wybrały m.in.: KPMG, Agencja Nieruchomości Rolnych, SNC Lavalin i Provident.


0.0
Napisz pierwszy komentarz