Tétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa restauracja w budynku WTT

Warsaw Trade Tower
Warsaw Trade Tower
Na pierwszym piętrze budynku Warsaw Trade Tower zostanie uruchomiona nowa kantyna pod marką CONNECT.

Zmiana restauracji jest odpowiedzią właściciela budynku na oczekiwania najemców, zasygnalizowane w ankiecie przeprowadzonej latem 2014 roku. W oferowanym menu znajdzie się zdrowe i zróżnicowane jedzenie, w tym posiłki bezglutenowe i dania wegetariańskie.

 

Nowa kantyna w WTT jest jedną z szeregu zmian planowanych w WTT w nadchodzących miesiącach, które mają zwiększyć komfort i efektywność pracy dla wynajmujących firm – wyjaśnia Jarosław Pilch, Associate w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Savills, Reprezentacja Wynajmującego, odpowiedzialny za wynajem powierzchni biurowych w budynku WTT.Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone w odpowiedzi na przeprowadzone wśród najemców badanie opinii, czyniąc ofertę WTT jeszcze bardziej dopasowaną do rzeczywistych potrzeb ich pracowników.

 

Położony przy ul. Chłodnej 51, w pobliżu skrzyżowania ul. Towarowej z Aleją Solidarności, Warsaw Trade Tower jest trzecim najwyższym biurowcem w Europie Środkowo-Wschodniej. Na 39 piętrach biurowych budynek posiada ok. 42 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Powyżej nich znajdują się dodatkowe dwa piętra techniczne. Do dyspozycji najemców pozostaje ponadto 300 miejsc postojowych w podziemnym parkingu, 11 wind, poruszających się z prędkością 7 metrów na sekundę, a także wiele różnych punktów usługowych, takich jak: kantyna, kawiarnia, piekarnia, pralnia chemiczna, usługi kurierskie oraz dwujęzyczne przedszkole.

 

Wśród najemców Warsaw Trade Tower znajdują się m.in. firmy: AXA, MSD, Altkom, Grupa Azoty, American Express, BP, Mattel i Dago. Właścicielem inwestycji jest spółka Warsaw Trade Tower 2 Sp. z o. o., zaś zarządcą - spółka Apollo-Rida Poland Sp. z o. o.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra