Aluprof S.A. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Cztery firmy wynajęły powierzchnię w Poleczki Business Park

II faza Poleczki Business Park
II faza Poleczki Business Park
1614 mkw. powierzchni biurowej w Poleczki Business Park trafiło na poczet firm ADT Group, Candela, Marel i Funky Sport.

ADT Group Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą oraz wdrażaniem usług i rozwiązań z zakresu IT. Do Poleczki Business Park firma wprowadzi się marcu 2015 br. i zajmie 310 mkw.

 

Candela Sp. z o.o. – przedstawiciel handlowy i serwisowy producentów systemów medycznych, zajmujący się dystrybucją m.in. aparatury do radioterapii onkologicznej, systemów dozymetrycznych oraz systemów radio i neurochirurgii – wynajęła 614 mkw. i wprowadzi się do nowego biura w lutym.

 

Firma związana z branżą sportową – Funky Sport s.c., dołączy do grona najemców warszawskiego kompleksu w maju 2015 roku, zajmując 251 mkw.

 

Spółka Marel Sp. z o.o., dostarczająca zaawansowanych systemów i usług w zakresie przetwórstwa drobiu, ryb i mięsa, wprowadzi się do Poleczki Business Park w marcu. Wynajęta przez nią przestrzeń zajmuje 360 mkw. biur oraz 79 mkw. powierzchni magazynowej.

 

W zawieraniu umowy najmu pośredniczyła firma Savills.

 

Kompleks biurowy Poleczki Business Park znajduje się u zbiegu ul. Poleczki i Osmańskiej w Warszawie. Inwestycja realizowana jest zgodnie z koncepcją budownictwa zrównoważonego, co potwierdza fakt, że budynki należące do drugiej fazy zostały wyróżnione złotym certyfikatem LEED w kategorii CS (Core and Shell). Kompleks realizowany jest przez firmę UBM i CA Immo.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra