City Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoBusiness House logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zaułek Piękna wynajęty w 98 proc.

Zaułek Piękna
Zaułek Piękna
Warszawski biurowiec Zaułek Piękna zyskał nowych najemców, dzięki którym wynajęto już 98 proc. dostępnej powierzchni. W transakcjach pośredniczyła agencja Savills.

Zaułek Piękna na swoje siedziby wybrały dwie brytyjskie spółki – koncern AMEC Nuclear UK Limited, zajmujący się doradztwem, usługami inżynieryjnymi i zarządzaniem projektowym w przemyśle wynajął 653,21 mkw. powierzchni (do budynku wprowadzi się w lutym 2015 roku), natomiast spółka Fashion Look, do której należy marka odzieżowa New Look od września będzie zajmowała 182 mkw. powierzchni biurowej.

 

Zaułek Piękna to rozpoznawalny biurowiec, o ciekawej architekturze, zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Jesteśmy dumni, że tyle znanych i cenionych firm zdecydowało się wybrać Zaułek Piękna na swoją siedzibę. Budynek cieszy się dużym zainteresowaniem. Przez ostatnie 2 lata współpracy z Savills podpisaliśmy umowy z nowymi najemcami lub renegocjowaliśmy obecne umowy w sumie na około 3790 mkw. W tym momencie do wynajęcia pozostało jedynie 154 mkw. wolnej powierzchni - komentuje Anna Duchnowska, dyrektor ds. zarządzania aktywami w Polsce z Invesco Real Estate.

 

9-kondygnacyjny Zaułek Piękna jest nowoczesnym budynkiem klasy A, oferującym na wynajem ponad  8000 mkw. powierzchni biurowej na skrzyżowaniu ul. Pięknej i Kruczej, w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Właścicielem obiektu jest fundusz należący do Invesco Real Estate.

 

W budynku swoją siedzibę mają takie firmy, jak: Sony Music Publishing Poland, AXN Poland, Kancelaria Prawna GWW, Metalexport i Mazars.


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz
mantra