Proton Office

Ponad 5000 mkw. w podwarszawskim Błoniu do użytku GTV

Europolis Park Błonie
Europolis Park Błonie
Europejska firma z branży akcesoriów meblowych i oświetleniowych LED wynajęła 5067 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Europolis Park Błonie. W transakcji najemcy doradzała spółka AXI IMMO.

GTV jest międzynarodową, szybko rozwijającą się polską firmą, zajmującą się dystrybucją akcesoriów meblowych i oświetlenia na kilkudziesięciu rynkach świata, m.in. w Rosji, Niemczech, Chorwacji, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Danii i Brazylii. W podwarszawskim Błoniu spółka wynajęła 4959 mkw. powierzchni magazynowej i 108 mkw. powierzchni biurowej.

 

Dzięki skutecznie realizowanej przez nas strategii rozwoju, stale zyskujemy nowych klientów, co skutkuje zwiększonym zapotrzebowaniem na powierzchnie magazynowe. Zdecydowaliśmy się na Europolis Park Błonie ze względu na dogodną lokalizację blisko największego rynku zbytu oraz naszych innych obiektów operacyjnych – komentuje Arkadiusz Marcyjanik, Kierownik Logistyki GTV w Polsce.

 

Cieszymy się, że firma GTV po raz kolejny powierzyła proces wyboru i negocjacji umowy najmu AXI IMMO. Nasza rekomendacja padła na Europolis Park Błonie ze względu na dogodną lokalizację, korzystną z wielu względów dla klienta oraz atrakcyjne warunki najmu – mówi Karol Osiecki, Associate Director Industrial and Logistic AXI IMMO.

 

Europolis Park Błonie to kompleks logistyczny, zlokalizowany ok. 25 km na zachód od Warszawy przy drodze krajowej 92 oraz 8 km od autostrady A2. Centrum dedykowane jest klientom zainteresowanym wynajęciem dużych i średnich powierzchni magazynowych. Całkowita powierzchnia parku wynosi 176 000 mkw. Docelowo kompleks magazynowy może mieć 317 000 mkw.

 

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C.


0.0
Napisz pierwszy komentarz