Giant

EKO Sygnity nowym najemcą Royal Wilanów

Royal Wilanów
Royal Wilanów
Capital Park podpisał kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w Royal Wilanów. Lokatorem obiektu została spółka Sygnity SA.

Sygnity SA jest firmą doradczą IT z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku. Od 1995 r. spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Swoim klientom dostarcza nowoczesne technologie oraz usługi takie, jak consulting, realizacja i wdrożenie do outsourcingu projektów informatycznych dla dużych i średnich firm najważniejszych sektorów gospodarki oraz instytucji administracji publicznej.

 

W styczniu 2016 roku firma zajmie biuro w budynku klasy A+ o powierzchni ok. 5500 mkw. na 3 oraz 4 piętrze biurowca Royal Wilanów. Umowa najmu została podpisana na okres 5 lat. Agentem reprezentującym wynajmującego był Colliers International.

 

Royal Wilanów zlokalizowany jest na rogu ulic Klimczaka i Przyczółkowej na warszawskim Wilanowie. Obiekt posiada certyfikat BREEAM. 5-kondygnacyjny budynek zaoferuje 29 787 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. W podziemnej części budynku zlokalizowany został trzykondygnacyjny parking na 915 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy. 270 miejsc parkingowych będzie ogólnodostępnych. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci.


0.0
Napisz pierwszy komentarz