Giant

Vision Express będzie miał nowe biuro

Nefryt, źródło: GTC
Nefryt, źródło: GTC
Vision Express wynajął ok. 1000 mkw. w budynku Nefryt, znajdującym się na warszawskim Mokotowie. Firmie doradzali specjaliści z DTZ.

Na polskim rynku Vision Express prowadzi działalność od 1994 roku. Obecnie firma posiada ponad 160 salonów na terenie całego kraju, a do nowego biura wprowadzi się w czerwcu br.

 

Zmiana lokalizacji biura jest związana z długoterminową strategią rozwoju naszego klienta, który już teraz jest najbardziej rozpoznawalną marką w swoim sektorze. Nowa siedziba znajdować się będzie w biurowcu dysponującym nowoczesną powierzchnią biurową, który zapewnia warunki sprzyjające efektywnej pracy i pozytywnej atmosferze – komentuje Anna Korwin-Kulesza, Starszy Konsultant w Zespole Powierzchni Biurowych DTZ.

 

Biurowiec Nefryt został wybudowany w 2008 roku przez spółkę Globe Trade Center. Nasz klient wybrał budynek Nefryt ze względu na doskonałe położenie w centrum biznesowego Mokotowa oraz wysoki standard obiektu. Ponadto w Nefrycie swoje biura mają znane firmy z branży medycznej i farmaceutycznej, więc Vision Express będzie funkcjonował w otoczeniu najemców o podobnym profilu – podsumowuje Monika Brzoska, Konsultant w Zespole Powierzchni Biurowych DTZ.


0.0
Napisz pierwszy komentarz