UNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoArchicom logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCity Space logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vision Express będzie miał nowe biuro

Nefryt, źródło: GTC
Nefryt, źródło: GTC
Vision Express wynajął ok. 1000 mkw. w budynku Nefryt, znajdującym się na warszawskim Mokotowie. Firmie doradzali specjaliści z DTZ.

Na polskim rynku Vision Express prowadzi działalność od 1994 roku. Obecnie firma posiada ponad 160 salonów na terenie całego kraju, a do nowego biura wprowadzi się w czerwcu br.

 

Zmiana lokalizacji biura jest związana z długoterminową strategią rozwoju naszego klienta, który już teraz jest najbardziej rozpoznawalną marką w swoim sektorze. Nowa siedziba znajdować się będzie w biurowcu dysponującym nowoczesną powierzchnią biurową, który zapewnia warunki sprzyjające efektywnej pracy i pozytywnej atmosferze – komentuje Anna Korwin-Kulesza, Starszy Konsultant w Zespole Powierzchni Biurowych DTZ.

 

Biurowiec Nefryt został wybudowany w 2008 roku przez spółkę Globe Trade Center. Nasz klient wybrał budynek Nefryt ze względu na doskonałe położenie w centrum biznesowego Mokotowa oraz wysoki standard obiektu. Ponadto w Nefrycie swoje biura mają znane firmy z branży medycznej i farmaceutycznej, więc Vision Express będzie funkcjonował w otoczeniu najemców o podobnym profilu – podsumowuje Monika Brzoska, Konsultant w Zespole Powierzchni Biurowych DTZ.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra