Proton Office

Nowe umowy w Warsaw Trade Tower

Warsaw Trade Tower
Warsaw Trade Tower
Spółka Heitman podpisała trzy umowy najmu powierzchni biurowych w WTT. Najemcę reprezentowała firma Savills.

Międzynarodowa firma doradcza Savills, reprezentowała spółkę Heitman w podpisaniu trzech umów najmu na łączną sumę blisko 5500 mkw. powierzchni biurowej w Warsaw Trade Tower, trzecim najwyższym biurowcu w regionie CEE i jednym z najbardziej kultowych elementów warszawskiej panoramy. Umowę najmu 4200 mkw. przedłużyła spółka Avanssur, która jest związana z AXA, jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Savills jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w budynku.

 

Na poszerzenie powierzchni biura o dodatkowe 519 mkw. zdecydował się MSD, jeden z liderów w przemyśle farmaceutycznym na świecie. Tym samym firma zajmuje obecnie 5800 mkw. Connect, nowy operator kantyny, posiadający w swojej ofercie zróżnicowane i zdrowe posiłki, w styczniu 2015 roku wynajął 700 mkw.

 

Podpisanie kolejnych umów najmu świadczy o nieustającej popularności Warsaw Trade Tower jako preferowanej lokalizacji do prowadzenia biznesu. Biurowiec jest siedzibą takich prestiżowych marek, jak m.in. Altkom, Grupa Azoty, American Express, BP, Mattel i Dago. Obserwujemy zwiększone zainteresowanie budynkiem ze strony potencjalnych najemców, którzy poszukują biura zorientowanego na ludzi, z nieporównywalnym widokiem na WarszawęJarosław Pilch, associate w Dziale Reprezentacji Wynajmującego Savills.

 

Położony przy ul. Chłodnej 51, w pobliżu skrzyżowania ul. Towarowej z Aleją Solidarności, Warsaw Trade Tower jest trzecim najwyższym biurowcem w Europie Środkowo-Wschodniej. Na 39 piętrach biurowych budynek posiada ok. 42 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Powyżej nich znajdują się dodatkowe dwa piętra techniczne. Do dyspozycji najemców pozostaje ponadto 300 miejsc postojowych w podziemnym parkingu, 11 wind, poruszających się z prędkością 7 metrów na sekundę, a także wiele różnych punktów usługowych, takich jak: kantyna, kawiarnia, piekarnia, pralnia chemiczna, usługi kurierskie oraz dwujęzyczne przedszkole. Właścicielem inwestycji jest spółka Warsaw Trade Tower 2 Sp. z o. o., zaś zarządcą - spółka Apollo-Rida Poland Sp. z o. o.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz