Business House logoINTER-BUD logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoTorus logoArchicom logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

BuroHappold Engineering wprowadzi się do Spektrum Tower

Spektrum Tower
Spektrum Tower
W warszawskim biurowcu firma wynajęła 1000 mkw. Przy transakcji BuroHappold reprezentowała spółka BNP Paribas Real Estate Poland.

Firma BuroHappold Engineering podpisała umowę najmu 1000 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej w podpium budynku Spektrum Tower. Do niedawno odnowionego biurowca najemca wprowadzi się w trzecim kwartale 2015 roku.

 

Spektrum Tower, niedawno zrewitalizowany warszawski biurowiec, zlokalizowany w samym centrum miasta oferuje najemcom 28 000 mkw. powierzchni biurowej. W proces renowacji od samego początku zaangażowana był jej przyszły najemca – międzynarodowe biuro projektowe BuroHappold Engineering.

 

Jesteśmy przekonani, że jak tylko znikną rusztowania sprzed budynku, nikt nie przejdzie obojętnie obok inwestycji. Jesteśmy zadowoleni, że wykorzystując aktualną sytuację rynkową, zapewniliśmy warunki najmu, które pozwoliły nam na przeniesienie siedziby. Wynajęta przestrzeń oferuje nam możliwość zaplanowania jej adekwatnie do charakteru naszej pracy. Powierzchnia, którą zajmiemy, przed modernizacją była ciemna i niesprzyjająca efektywnej pracy. W wyniku naszych działań i mądrego zagospodarowania przestrzeni stworzymy nowoczesne, spełniające najwyższe standardy biuro, gdzie efektywnie wykorzystamy każdy metr – mówi Ian Booth, Partner w BuroHappold.

 

Firma BuroHappold obecna jest na polskim rynku od 1997 roku., z wielkim sukcesem realizuje multidyscyplinarne projekty cechujące się innowacyjnymi rozwiązaniami. Na portfolio firmy składają się takie projekty jak Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Sztuki Współczesnej w Warszawie, Q22, inwestycja Echo Investment, kompleks biurowy Proximo, inwestycja Hines Polska, Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie czy nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

 

Spektrum Tower, jeden z ostatnich projektów w portfolio BuroHappold, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich biurowców, zlokalizowany w samym centrum stolicy. Ma 122 metry wysokości, a jego dogodne położenie tuż przy linii metra i linii tramwajowej czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

 

Reprezentowanie firmy BuroHappold podczas negocjacji umowy najmu w Spektrum Tower to wielka przyjemność. Klienci mieli wysokie oczekiwania nie tylko co do standardów budynku, ale i swoich partnerów biznesowych. Wierzę, że dogodnie zlokalizowany i odnowiony zgodnie z najwyższymi standardami biurowiec spełni ich oczekiwania. Niezmiernie się cieszę, że firma taka jak BuroHappold Engineering wybrała naszą agencję i skorzystała z naszej wiedzy i doświadczenia mówi Michael Richardson, Dyrektor Usług Korporacyjnych, BNP Paribas Real Estate, Poland & CEE.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra