Torus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoArchicom logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Apleona w nowym biurze

Nowe biuro Apleona GVA
Apleona GVA po kilkumiesięcznym remoncie już w docelowym biurze w Spektrum Tower.

Apleona GVA nie zmieniła swojego adresu, jednak jej biuro wygląda inaczej. W zlokalizowanym w biznesowym centrum Warszawy biurowcu Spektrum Tower firma zajmuje 1100 mkw. powierzchni. Po trwającym kilka miesięcy remoncie Apleona zajęła już docelowe biuro.

Na okres przejściowy, czekając na efekt prac remontowych docelowej powierzchni, zajmowaliśmy trzy oddzielne piętra w Spektrum Tower, gdzie zdążyliśmy się już zadomowić. Budynek jest znakomicie zlokalizowany w centrum miasta. Jego bryła zewnętrzna wpisuje się dobrze w wygląd warszawskiego city. Po modernizacji zakończonej w 2015 roku budynek jest reprezentacyjny i nowoczesny również wewnątrz. Aktualnie cały nasz zespół znajduje się w jednym biurze na trzecim piętrze – pełnym światła i świetnej energii do pracy – komentuje Michał Ćwikliński, Managing Partner, Country Head Poland w Apleona GVA.

Biuro utrzymane jest w kolorystyce korporacyjnej spółek, tj. w odcieniach szarości i niebieskiego z dynamicznymi czerwonymi akcentami. Przy projekcie wnętrza Apleona GVA współpracowała m.in. z pracowniami MRDA More Design & Architecture oraz AHR Architects. Za project management po stronie właściciela budynku odpowiadała firma cmT. Z kolei Patrycja Wilczak, Project Manager z zespołu Apleona GVA, była odpowiedzialna za project monitoring po stronie Apleona GVA.

Apleona GVA to firma doradcza, która na rynku polskim została otworzona w 2017. Oferuje ona usługi doradcze w zakresie inwestycji, doradztwa technicznego i hotelowego, a także usługi dla najemców.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra