Giant

Wybrali 25 piętro Spektrum Tower

Biurowec Spektrum Tower w Warszawie
Biurowec Spektrum Tower w Warszawie
Jedna z wiodących kancelarii prawnych na swoje biuro wybrała jedno z najwyższych pięter zmodernizowanego biurowca Spektrum Tower w Warszawie. BSJP BROCKHUIS JURCZAK PRUSAK wynajęło około 800 mkw. na 25 piętrze obiektu.

Cieszymy się, że wśród grona najemców możemy przywitać Kancelarię BSJP. Budynek klasy A, jakim jest SPEKTRUM Tower, oferuje powierzchnie biurowe na najwyższym poziomie. Pracownicy naszego nowego najemcy będą mogli więc korzystać z licznych udogodnień, jakie oferuje inwestycja (centrum fitness, klinika medyczna, restauracja, klub muzyczny). Dodatkowym atutem jest atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Warszawy oraz bliskość stacji rowerów miejskich Veturilo – stwierdziła Katarzyna Parkot, Dyrektor ds. leasingu, WX Management Services sp. z o.o.

BSJP BROCKHUIS JURCZAK PRUSAK to kancelaria prawna świadcząca usługi w zakresie doradztwa gospodarczego. Na swoje biuro wynajęła ona około 800 mkw. na jednym z najwyższych pięter zmodernizowanego biurowca Spektrum Tower. Dodatkowym walorem jest ok. 70 mkw. tarasu z widokiem na centrum Warszawy. Do nowego biura kancelaria wprowadzi się w maju przyszłego roku, przenosząc tym samym swoją warszawską siedzibę z ul. Chmielnej. W transakcji najemcę reprezentowali eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland, natomiast wynajmującemu doradzali specjaliści z JLL.

Dzięki znakomitej współpracy z BNP Paribas Real Estate udało nam się zawrzeć bardzo korzystną transakcję z wynajmującym Spektrum Tower. Dla stale rozwijającej się firmy prawniczej, elastyczne podejście do wykorzystania środowiska pracy jest kluczowym założeniem przy planowaniu siedziby w Warszawie. Taras nie jest wyłącznie benefitem, lecz można by rzec, że to wisienka na torcie – powiedział Jörn Brockhuis, partner zarządzający BSJP.

Spektrum Tower to ponad 122 metrowy wieżowiec dysponujący 28 tys. mkw. powierzchni biurowej na 28 piętrach. W podziemnej części biurowca znajduje się ponad 300 miejsc parkingowych dla gości i pracowników budynku. Budynek posiada certyfikat BREEAM uzyskany w wyniku gruntownej modernizacji zakończonej w marcu 2015 r.


3.0
Napisz pierwszy komentarz