Giant

Grupa Pracuj najemcą Dzielnej 60

Do końca maja br. do lokali w warszawskim kompleksie biurowym przy ul. Dzielnej 60 wprowadzą się spółki z Grupy Pracuj.

Nowi najemcy Dzielnej 60 – spółki z Grupy Pracuj, zajmą ponad 500 mkw. powierzchni w jednym z pięciu budynków wchodzących w skład należącego do Ochnik Development kompleksu biurowego. Procesy poszukiwania powierzchni, analizy optymalnej lokalizacji oraz negocjacji dla Grupy Pracuj przeprowadziła firma Walter Herz.

 

Grupa Pracuj jest jedną z najprężniej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej. Firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań usprawniających procesy rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Obecnie z usług firmy korzystają klienci z 40 krajów.

 

Kompleks po modernizacjach oferuje najemcom loftowe biura o elastycznych możliwościach aranżacji powierzchni. Biura dzięki swej wysokości są bardzo dobrze doświetlone. Projekt z założenia ma łączyć nowoczesne technologie wraz z zachowaniem elementów historycznychmówi Jacek Ochnik, Prezes Zarządu Ochnik Development. Projekt Dzielna 60 zakładał połączenie elementów historycznych z nowoczesnymi. We wnętrzach zachowano, odnowiono i wyeksponowano elementy konstrukcyjne zabudowań fabrycznych, a także ażurowe konstrukcje metalowych antresoli. W ramach jednego piętra firmy mogą wynająć powierzchnię od 60 do 700 mkw. Dodatkowo najemcy mogą korzystać z bezpłatnej Strefy Konferencyjnej, Strefy Relaksu, a także zielonego dziedzińca z miejscami do wypoczynku oraz sezonowym ogródkiem kawiarnianym.

 

Najemcom zależało na loftowym oraz nietypowym projekcie. Istotna była również lokalizacja obiektu, możliwość elastycznego podziału powierzchni i bardzo dobre doświetlenie biura. Wszystkie te czynniki idealnie wpisały się w oczekiwania najemców. Współpraca z firmą Walter Herz przebiegła profesjonalnie i najwyższym poziomie podkreśla Alicja Janowska, Office Manager Grupa Pracuj S.A.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz