Giant

Miłośnicy wina polubią Dzielną 60

Dzielna 60 w Warszawie
Dzielna 60 w Warszawie
W warszawskim kompleksie biurowym Dzielna 60 firma Vinon otworzy showroom z wyselekcjonowanymi gatunkami win. W obiekcie będą odbywały się także imprezy degustacyjne.

Nowy najemca zmodernizowanego kompleksu Dzielna 60, firma Vinon w lokalu o wysokości 5 metrów ze szklanymi ścianami i nietypowymi sklepieniami urządzi ekskluzywną winiarnię. Do lokali prowadzić będzie wejście z wewnętrznego dziedzińca, znajdującego się na terenie obiektu. Vinon zaoferuje klientom fachowe doradztwo oraz możliwość testowania win na miejscu przed zakupem, a ponadto pomoże zaplanować wakacje enoturystyczne, łączące wypoczynek z odwiedzinami w najstarszych winnicach i degustację dla grupy. W Strefie Relaksu kompleksu Dzielna 60 będą odbywały się biznesowe imprezy degustacyjne Vinon.

 

Projekt Dzielna 60 zakładał połączenie elementów historycznych z nowoczesnymi. We wnętrzach zachowano, odnowiono i wyeksponowano elementy konstrukcyjne zabudowań fabrycznych: ceglane mury i belki, stalowe słupy i podciągi, a także ażurowe konstrukcje metalowych antresoli. W ramach jednego piętra firmy mogą wynająć powierzchnię od 60 do 700 mkw. Dodatkowo najemcy mogą korzystać z bezpłatnej Strefy Konferencyjnej, Strefy Relaksu, a także zielonego dziedzińca z miejscami do wypoczynku oraz sezonowym ogródkiem kawiarnianym. Ponadto w dwupoziomowym lofcie na terenie kompleksu znajduje się restauracja Nasza Kuchnia.             

 

Dzielna 60 wyróżnia się niestandardowym formatem biur, jakie oferuje w budynkach fabrycznych. W tak nietypowych wnętrzach chcieliśmy stworzyć jak najwygodniejsze warunki do pracy. Firmy mogą bezpłatnie korzystać z sal do spotkań biznesowych w naszym Centrum Konferencyjnym. Osoby, które przyjeżdżają do biura rowerem mają do dyspozycji prysznice, szatnie i parking. A części wspólne staraliśmy się zaaranżować w taki sposób, by służyły integracji pracowników. Jednym z takich miejsc jest np. Strefa Relaksu. Chciałbym też wspomnieć, że w zrewitalizowanej Dzielnej 60 został otwarty właśnie pierwszy sezon ogródkowy na naszym zielonym wewnętrznym dziedzińcu - wymienia Jacek Ochnik, prezes Ochnik Development.

 


0.0
Tagi: Dzielna 60
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Marzena Miśkiewicz :
Teraz to już na serio biuro przenosimy tutaj ;) Nie dość, że chyba jako jedyni mają prysznice dla rowerzystów i strefę relaksu to jeszcze winiarnia na miejscu? Bez wątpienia najlepszy obiekt na biuro w okolicy...ba w całej Wa-wie
18 maja 2015 15:25