Proton Office

Nowe umowy najmu w budynku Alfa

Eurocentrum
Eurocentrum
Do grona najemców warszawskiego budynku Alfa dołączyła BTA Insurance Company, zaś Elfa Distrelec zdecydowała się na przedłużenie okresu najmu.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe ”BTA Insurance Company” SE jest jednym z lidrów na łotewskim rynku ubezpieczeń. W 2009 roku firma BTA osiągnęła pozycję trzeciego największego towarzystwa ubezpieczeniowego w krajach nadbałtyckich. Obecnie firma działa nie tylko w krajach nadbałtyckich, ale z powodzeniem rozwija swoją działalność również w innych krajach Europy. Od połowy kwietnia ”BTA Insurance Company” SE Spółka Europejska Oddział w Polsce ma swoją siedzibę na na ósmym piętrze budynku Alfa.

 

Na przedłużenie umowy najmu w tym samym budynku projektu zdecydowała się firma Elfa Distrelec – jeden z wiodących katalogowych dystrybutorów komponentów i urządzeń elektronicznych w Europie. Spółka prowadzi własną działalność w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Polsce, Estonii, na Łotwie, Litwie i Ukrainie.

 

Alfa jest budynkiem biurowym zlokalizowanym w Alejach Jerozolimskich. Oddany do użytku w 2002 r. obiekt oferuje 14 741 mkw. powierzchni użytkowej na 21 kondygnacjach. W budynku znajduje się również powierzchnia handlowo-usługowa ze sklepami i wypożyczalnią aut. Budynek posiada parking podziemny liczący 241 miejsc parkingowych, hol recepcyjny oraz całodobową ochronę.

 

Dzięki połączeniu wewnętrznym pasażem z nowoczesnym budynkiem Eurocentum Office Complex najemcy budynku Alfa mogą również korzystać z szeregu dodatkowych usług takich jak: profesjonalny Concierge & Lifestyle Manager, salon fryzjerski, salon pielęgnacji paznokci, gabinet fizjoterapii, pralnia, czy sklep spożywczy i drogeria.

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz