Giant

Fitch Polska zostaje w Saski Crescent

Saski Crescent, fot. CA Immo
Saski Crescent
Agencja ratingowa Fitch Polska renegocjowała umowę najmu niemal 400 mkw. powierzchni biurowej w 9-kondygnacyjnym budynku Saski Crescent w Warszawie.

Najemcję reprezentowała międzynarodowa agencja doradcza Savills. Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z tak prestiżowym klientem, jakim jest Fitch Polska. Dzięki intensywnej pracy, udało nam się uzyskać dla klienta bardzo dobre warunki najmu w budynku, który znajduje się w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu, obok stacji metra Świętokrzyska – komentuje Dominik Reszetko z Działu Powierzchni Biurowych Savills.

 

Saski Crescent jest 9-kondygnacyjnym budynkiem zlokalizowanym przy ul. Królewskiej, w pobliżu Parku Saskiego. Inwestycja należąca do dewelopera CA Immo oferuje ok. 15 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Jej najemcy mają do dyspozycji 170 miejsc postojowych w parkingu podziemnym. Projekt biurowca charakteryzuje się elewacją ze szkła i wysokiej jakości detalami architektonicznymi nadającymi mu unikalnego charakteru. Cieszymy się, że kolejny najemca docenił naszą ofertę i zdecydował się zostać na dłużej w budynku Saski Crescent. Doskonała lokalizacja projektu oraz jego wysoki standard sprawiają, że Saski Crescent cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najemców – podkreśla  Agata Wołos, Asset Manager w CA Immo.


0.0
Napisz pierwszy komentarz