Giant

EKO MSZ wprowadzi się do Foksal City

Foksal City
Foksal City
Biurowiec Foksal City należący do PHN został w pełni skomercjalizowany. Do budynku wprowadzi się Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Miło nam poinformować, że Foksal City został wynajęty przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które wprowadzi się do biurowca we wrześniu 2015 roku. Foksal City to jedna z naszych flagowych inwestycji, dlatego cieszy nas, iż trafi w ręce tak znamienitego najemcy – mówi Rafał Krzemień, Dyrektor Zarządzający w Polskim Holdingu Nieruchomości SA.

 

Foksal City położony jest w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy Trakcie Królewskim. Wynajmującego w transakcji reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield. Foksal City to wyjątkowa nieruchomość na mapie Warszawy. Ten kameralny, nowoczesny biurowiec został stworzony z myślą o najemcy poszukującym funkcjonalnej powierzchni, dla którego ważne są unikalna lokalizacja, ekologiczne walory budynku, wyróżniająca się architektura, a także otoczenie – czyli sąsiedztwo historycznej tkanki miejskiej – komentuje Mateusz Matejewski, Wiceprezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

 

W Foksal City znajduje się 3392 mkw. biurowej powierzchni najmu rozmieszczonej na 6 kondygnacjach. Budynek zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Juvenes pod nadzorem konserwatora zabytków charakteryzuje się fasadą nawiązującą do estetyki art déco. W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dzięki nim biurowiec posiada certyfikat certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz