Proton Office

Znany producent czekolady przenosi się do Royal Wilanów

Royal Wilanów w Warszawie
Royal Wilanów w Warszawie
Polski oddział firmy Lindt & Sprüngli, jednego z największych producentów czekolady premium na świecie, wynajął powierzchnię biurową w Royal Wilanów.

Firma Lindt & Sprüngli do nowej siedziby wprowadzi się we wrześniu 2015 r., tuż po oddaniu inwestycji do użytku. Zajmie wówczas ok. 660 mkw. powierzchni biurowej, znajdującej się na 4. piętrze budynku. Umowę najmu podpisano na 5 lat. Agentem reprezentującym Lindt & Sprüngli był JLL.

 

Royal Wilanów będzie 5-kondygnacyjnym obiektem, w którym znajdzie się 29 787 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 6920 mkw. przestrzeni usługowo-handlowej. W podziemnej części budynku zlokalizowano 3-poziomowy parking na 931 miejsc postojowych dla najemców i klientów oraz parking rowerowy.

 

Dotychczas na przeniesienie siedziby do Royal Wilanów zdecydowały się firmy, takie jak: Sygnity, Erbud SA oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części biurowej obiektu odpowiada Colliers International, zaś autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz