Giant

EKO CityFit otworzyło podwoje w SPEKTRUM Tower

CityFit w SPEKTRUM Tower
CityFit w SPEKTRUM Tower
Na początku czerwca w SPEKTRUM Tower został otwarty klub fitness sieci CityFit. To kolejny najemca, który poszerzy wachlarz usług dostępnych w budynku.

CityFit w biurowcu SPEKTRUM Tower zajął 3000 mkw. na dwóch pierwszych piętrach, stając się największym pod względem zajmowanej powierzchni klubem w centrum Warszawy. Wyposażony w najnowsze urządzenia treningowe, posiada niezależne wejście. Swoich gości przyjmuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dostępny jest dla wszystkich.

 

Oficjalne otwarcie klubu odbyło się 2 czerwca. Jest to pierwszy obiekt tej sieci w Warszawie, a drugi w Polsce. Pierwszy klub CityFit otworzyliśmy prawie rok temu w Rzeszowie. Udało nam się odnieść spektakularny sukces, czego dowodem są kolejne otwarcia klubów, między innymi w Warszawie. Cieszymy się z inauguracji klubu przy ulicy Twardej 18, z idealną lokalizacją w samym sercu dzielnicy biznesowej. CityFit to innowacyjna oferta z elastycznymi zasadami członkostwa, przystępnymi cenami, jak również nowoczesnym sprzętem renomowanych marek – komentuje Richard Keen, Prezes sieci CityFit.

 

Inwestor gruntownie zmodernizowanego wieżowca SPEKTRUM Tower stara się wspierać zdrowy styl życia, zarówno osób pracujących w biurowcu, jak i gości z zewnątrz. Wśród udogodnień dostępnych w budynku, oprócz klubu CityFit, znajdują się także prywatna stacja rowerów VETURILO zlokalizowana przy głównym wejściu oraz specjalna strefa dla rowerzystów, wyposażona w zadaszoną wiatę oraz przebieralnię z prysznicami.

 

Obecność CityFit w SPEKTRUM Tower stanowi doskonały i bardzo poważny atut oferty wynajmu powierzchni w tym zmodernizowanym wieżowcu. Żaden inny biurowiec w centrum miasta nie oferuje podobnej wielkości całodobowego centrum fitness. CityFit przyciągnie odwiedzających z zewnątrz, ale też zapewni wyśmienite zaplecze treningowe osobom pracującym w budynku – stwierdza Christian Fojtl, Dyrektor Zarządzający WX Management Services sp. z o.o.

 

Otwarcie CityFit w wieżowcu Spektrum jest mile widzianym udogodnieniem, które znajduje się tuż obok nas i z którego nasi pracownicy będą chętnie korzystać. Biorąc także pod uwagę pojawienie się w najbliższym sąsiedztwie nowych restauracji, jesteśmy zadowoleni, że wybraliśmy wieżowiec SPEKTRUM Tower na bazę, z której nasza centrala prowadzi swoją działalność w Polsce – mówi Tomasz Lisiecki, Dyrektor Zarządzający TriGranit Development Polska.


SPEKTRUM Tower jest 122-metrowym, nowoczesnym budynek z ponad 28 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, rozlokowanej na 28 piętrach. W obiekcie znajduje się podziemny parking z 314 miejscami postojowymi, co oznacza iż budynek posiada jeden z najlepszych współczynników w centrum miasta pod względem liczby miejsc parkingowych w stosunku do powierzchni budynku (1:89). Biurowiec jest w trakcie certyfikacji BREEAM, potwierdzającej, jego przyjazny wpływ na środowisko Pracownicy biur ulokowanych w SPEKTRUM Tower mogą korzystać z zielonych tarasów znajdujących się na 4, 5, 10, 25 oraz 28 piętrze biurowca. Wieżowiec zlokalizowany jest przy ul. Twardej 18.


0.0
Napisz pierwszy komentarz