Proton Office

EKO Volkswagen Bank zostaje w budynku Rondo 1

Rondo 1
Rondo 1
Trzy spółki wchodzące w skład Volkswagen Financial Services AG przedłużyły umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Rondo 1 w Warszawie.

Volkswagen Bank działa na rynku polskim od 1997 roku. Podstawową działalnością firmy jest finansowanie pojazdów marek: Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche i Volkswagen Użytkowe. Spółki Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing GMBH oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy na mocy przedłużonej umowy przez kolejnych 10 lat będą wynajmowały ponad 4000 mkw. powierzchni. W negocjacjach reprezentowała je międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Wybraliśmy Rondo 1 z ponad 40 ofert budynków, które zostały wzięte pod uwagę w trakcie procesu. Wysoko cenimy standard techniczny budynku oraz jego usług świadczonych na najwyższym poziomie – komentuje Ronald Kulikowski, Członek Zarządu Volkswagen Bank.

 

Rondo 1 jest nowoczesnym biurowiec klasy A+, jednym z najwyższych i najbardziej widocznych budynków w Warszawie. Sięga 41 piętra – 194 m wysokości. Rondo 1 zlokalizowane jest przy Rondzie ONZ, na rogu ulic Jana Pawła II i Świętokrzyskiej. Składa się z dwóch części: handlowo-garażowej oraz wysokiej wieży o przeznaczeniu biurowym. Budynek oferuje 64 000 mkw. powierzchni biurowej certyfikowanej w systemie LEED na ocenę Gold.

 

Rondo 1 oferuje powierzchnię biurową klasy A+. Dzięki doskonałej lokalizacji, która jeszcze bardziej zyskała na atrakcyjności po otwarciu drugiej linii metra, Volkswagen Bank zdecydował się pozostać w budynku. Cieszymy się, że wynegocjowaliśmy korzystne warunki przedłużenia umowy dla naszego klienta – mówi Artur Sutor, Associate, Manager ds. Reprezentacji Najemców w dziale powierzchni biurowych w firmie doradczej Cushman & Wakefield.

 


0.0
Tagi: Rondo 1
Napisz pierwszy komentarz