Porto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

HB Reavis szykuje potężny kompleks w Budapeszcie

Grupa HB Reavis ogłosiła zakończenie transakcji zakupu atrakcyjnego terenu inwestycyjnego w Budapeszcie. Na 3-hektarowym placu powstanie nowoczesny kompleks biurowy o powierzchni najmu przekraczającej 120 000 mkw.

Teren, na który składają się działki pozyskane przez HB Reavis od różnych podmiotów, znajduje się w XIII dzielnicy – w jednej z najbardziej uczęszczanych i najlepiej skomunikowanych części miasta. Spółka planuje zabudować ją nowoczesnymi biurowcami, a także centrum handlowym, obiektami rekreacyjnymi oraz otwartymi terenami zielonymi.

 

Planowana inwestycja zwiastuje nową erę w dziedzinie projektowania i realizacji projektów biurowych w Budapeszcie. Ten wyjątkowy obiekt połączy funkcjonalność nowoczesnej przestrzeni biznesowej z wieloma udogodnieniami, zagwarantowanymi dzięki dostępowi do licznych restauracji, kawiarni, a także różnego rodzaju sklepów i punktów usługowych. Jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości zrealizowany przez nas kompleks stanie się punktem odniesienia dla kolejnych inwestycji powstających w węgierskiej stolicy – komentuje Zoltán Radnóty, Prezes Zarządu HB Reavis na Węgrzech.

 

HB Reavis jest międzynarodową grupą deweloperską założoną w 1993 roku w Bratysławie, działającą w Europie Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) oraz w Wielkiej Brytanii i Turcji. Dotychczas grupa zrealizowała 750 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, handlowo-rozrywkowej i logistycznej, a kolejny 1 milion mkw. znajduje się w budowie lub w procesach przygotowawczych. Spółka dysponuje aktywami w wysokości 1,8 miliarda euro, o wartości netto na poziomie 964 milionów euro, co zapewnia jej silną pozycję rynkową.


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
mantra