Torus logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoCity Space logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Yareal zdobywa najemców

Biurowiec przy ul. Kasprzaka 2/8
Biurowiec przy ul. Kasprzaka 2/8
Komercjalizacja biurowca realizowanego przez firmę Yareal Polska w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2/8 nabiera tępa. Pierwsi pozyskani najemcy zajmą 30 proc. powierzchni budynku.

W ciągu trzech miesięcy od sfinalizowania transakcji kupna biurowca zlokalizowanego przy ul. Kasprzaka firma Yareal Polska podpisała umowy z czterema najemcami, którzy łącznie wynajęli ponad 3000 mkw. Od 1 czerwca w budynku mieści się siedziba delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej zajmująca 1650 mkw. W lipcu do obiektu wprowadzi się Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru (300 mkw.), a w dalszej kolejności firmy Maximiser (1000 mkw.) oraz Legal Debt (300 mkw.). W transakcjach najmu pośredniczyły agencje Woodlark, Brochocki oraz Hyland.

 

Czterokondygnacyjny biurowiec, który firma Yareal zakupiła od Deka Immobilien GmbH (Deka-S-PropertyFund No. 1) oferuje 10 600 mkw. powierzchni biurowej podzielonej na gabinety oraz w układzie typu open space. Na zewnętrznym parkingu znajduje się 85 miejsc postojowych. Budynek dotychczas znany był jako siedziba Kredyt Banku; zlokalizowany jest na warszawskiej Woli w pobliżu ronda Daszyńskiego i stacji drugiej linii metra.

 

Jednym z kluczowych czynników wpływającym na naszą decyzję o zakupie nieruchomości była lokalizacja budynku, w tym bliskość stacji metra Rondo Daszyńskiego. Wola niezwykle dynamicznie się rozwija, a ponadto dzięki otwarciu drugiej linii metra jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Docenili to również nasi najemcy. W ciągu trzech miesięcy udało nam się pozyskać najemców na 30 proc. powierzchni budynku i rozmawiamy z kolejnymi firmami zainteresowanymi biurami na Kasprzaka – komentuje Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor ds. Leasingu Yareal Polska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra