Giant

EKO PwC Słowacja wynajmuje od HB Reavis

Twin City - wizualizacja budynków A, B, C
Twin City A w Bratysławie - wizualizacja
Kompleks biurowo-usługowy Twin City, realizowany przez Grupę HB Reavis w Bratysławie, pozyskał nowego najemcę – spółkę PwC Słowacja.

Grupa HB Reavis podpisała wieloletnią umowę, na mocy której wynajmuje blisko 4500 mkw. powierzchni biurowej klasy A słowackiemu oddziałowi międzynarodowej sieci firm konsultingowych PwC Słowacja. Najemca w listopadzie br. zajmie biuro mieszczące się w budynku A.

 

Bardzo się cieszymy, że do grona naszych klientów dołącza spółka PwC. Zainteresowanie ze strony globalnych firm na tak wczesnym etapie realizacji projektu potwierdza ogromny potencjał inwestycji Twin City, która już teraz przyciąga najemców nie tylko dzięki atrakcyjnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, ale również dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii i najnowszych koncepcji architektonicznych – komentuje Adrián Rác, Prezes Zarządzający HB Reavis Słowacja.

 

Twin City A jest pierwszym budynkiem realizowanym w ramach I fazy inwestycji znajdującej się na obrzeżach historycznego centrum Bratysławy. Projekt przewiduje powstanie trzech budynków, które w 2015 i 2016 r. dostarczą na słowacki rynek niemal 65 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej, handlowej i usługowej. Twin City certyfikowany jest w systemie BREEAM na ocenę Excellent. Swoim najemcom zapewni komfortowe warunki pracy oraz dostęp do sprzyjających relaksowi terenów zielonych wewnątrz kompleksu oraz w jego najbliższym otoczeniu.

 

Spółka PwC Słowacja stale się rozwija, w związku z czym poszukiwaliśmy nowoczesnej i większej siedziby dla naszego zespołu. Zależało nam na tym, aby nowe biuro było zlokalizowane w centrum miasta, dobrze skomunikowane i wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Projekt Twin City spełnił wszystkie oczekiwania, a zatem wybór był oczywisty – mówi Juraj Tučný, Partner,  PwC Słowacja.

 

Projekt Twin City podzielony został na dwanaście etapów. Docelowo, w ramach inwestycji powstanie nowoczesna dzielnica biznesowa realizowana zgodnie z filozofią work-life balance. Na jej obszarze będą znajdowały się biurowce, sklepy, liczne punkty usługowe, a także tereny zielone z elementami małej architektury, przestronny podziemny parking dla rowerów oraz infrastruktura dla rowerzystów.


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz