Giant

EKO Trustwave zwiększa najem w Prosta Office Centre

Prosta Office Centre
Prosta Office Centre
Przedsiębiorstwo dostarczające usług i produktów związanych z bezpieczeństwem informatycznym rozszerzyło umowę najmu w biurowcu Prosta Office Center o 1400 mkw. powierzchni biurowej.

Na mocy dotychczas obowiązującej umowy międzynarodowy koncern Trustwave wynajmował 1000 mkw. Teraz, dzięki zrealizowanej transakcji, zajmowana powierzchnia osiągnie wielkość 2400 mkw. Najemcę w procesie negocjacji nowych warunków reprezentowali eksperci firmy doradczej JLL.

 

Zadowolona ze swojej siedziby firma Trustwave, rozszerzyła powierzchnię biurową wynajmowaną w budynku Prosta Office Centre do 2400 mkw. Decyzja ta potwierdza możliwość elastycznego rozwoju, jaką obiekt daje swoim najemcom. Trustwave docenia komfortowe środowisko pracy i dogodną lokalizację oferowane przez biurowiec, jak również elastyczność właściciela – mówi Anna Krześniak, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w JLL.

 

Prosta Office Centre zlokalizowana jest nieopodal ronda Daszyńskiego w Warszawie. Znajduje się w niej ponad 18 000 mkw. nowoczesnej powierzchni rozmieszczonej na dziesięciu kondygnacji. Najemcy biurowca mają do dyspozycji trzypoziomowy garaż podziemny. Budynek został oddany do użytkowania w 2007 r., a od niedawna cieszy się certyfikatem BREEAM In-Use International z oceną bardzo dobrą w kategorii jakość zarządzania (building management). Obiekt należy do CBRE Global Investors.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz