Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Gremi Media nadal w Prosta Office Centre

|
Prosta Office Centre
Prosta Office Centre
Ponad 2400 mkw. nadal pozostaje powierzchni w rękach Gremi Media, które przedłużyło umowę najmu w Prosta Office Centre.

Firma Cromwell Property Group specjalizująca się w zarządzaniu inwestycjami w nieruchomości komercyjne podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Prosta Office Centre z firmą Gremi Media. W ramach tej transakcji wydawca „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” przedłużył umowę najmu na blisko 2 400 mkw. w biurowcu przy Prostej 51. W procesie renegocjacji kontraktu właścicielowi obiektu doradzał zespół JLL, firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości.


Cieszymy się, że tak prestiżowy najemca, jak Gremi Media, podjął decyzję o kontynuowaniu współpracy z nami. Logo „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” na dachu Prosta Office Centre to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów biurowej Woli, a dla wielu – znak rozpoznawczy naszego obiektu. Bardzo nas cieszy, że Gremi Media zostanie tutaj dłużej, co jest najlepszym dowodem trafności zakupu tego biurowca - komentuje Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu w Cromwell Property Group.


Budynek biurowy Prosta Office Centre zlokalizowany jest na 9 kondygnacjach rozmieszczonych na nowoczesnej powierzchni ponad biurowej 18 000 mkw. przeznaczonej do wynajęcia. Budynek jest zlokalizowany w sąsiedztwie ulic Prostej i Towarowej, 5 minut jazdy samochodem od Dworca Centralnego oraz wielu hoteli, m.in. Marriott czy Intercontinental.


2.0
Napisz pierwszy komentarz