Vastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoINTER-BUD logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Prosta Office Centre z nowymi umowami najmu

Biurowiec Prosta Office Centre w Warszawie
Biurowiec Prosta Office Centre w Warszawie
Caixabank przedłużył umowę najmu w biurowcu Prosta Office Centre, a Caterpillar Financial Services Poland zwiększył wynajmowaną powierzchnię. Nowym najemcą obiektu została firma branży IT wynajmując ponad 1000 mkw.

Nowy najemca, firma branży IT, do biurowca Prosta Office Centre wprowadzi się w marcu 2017 r. Z kolei firma Caterpillar Financial Services Poland na ósmym piętrze biurowca zajmuje obecnie 569 mkw. Na tym samym piętrze znajduje się także siedziba Caixabank, który posiada biuro wielkości 540 mkw. Łącznie, wraz z nowym najemcą, trzy firmy będą zajmowały w przyszłym roku ponad 2200 mkw. powierzchni. Eksperci z firmy JLL reprezentowali wynajmującego - CBRE Global Investors zarówno podczas renegocjacji warunków najmu z Caterpillar Financial Services Poland i Caixabank, jak i podczas rozmów z gigantem IT.

 

Wprowadziliśmy się do Prosta Office Centre w 2007 roku. Rozwijamy się i z biegiem lat pojawiła się potrzeba zwiększenia biura. Możliwość ekspansji w dotychczasowej lokalizacji była dla nas najlepszym rozwiązaniem, gdyż cenimy wysoki standard naszego biura. Jest też świetnie skomunikowane, a to naprawdę duży atut z punktu widzenia pracowników, którzy dojeżdżają tutaj do pracy z różnych zakątków Warszawy oraz spoza miasta – komentuje Jarosław Myszkowski, Country Manager/Członek Zarządu w Caterpillar Financial Service Poland.

 

Prosta Office Centre to budynek biurowy znajdujący się w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie. Ten 10-kondygnacyjny obiekt oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni. Budynek oddano do użytku w 2007 r. Biurowiec Prosta Office Centre jest certyfikowany w systemie BREEAM In-Use International na poziomie bardzo dobrym w kategorii jakość zarządzania (building management). 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra