Torus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Prosta Office Centre z BREEAM

Prosta Office Centre
Prosta Office Centre
Warszawski budynek biurowy otrzymał zielony certyfikat BREEAM In-Use International z oceną bardzo dobrą.

Należący do CBRE Global Investors obiekt biurowy zlokalizowany na warszawskiej Woli Prosta Office Centre otrzymał ocenę bardzo dobrą w kategorii jakość zarządzania (building managment) w systemie certyfikacji BREEAM In-Use International.

 

Uzyskanie certyfikatu ekologicznego BREEAM potwierdza wysoką jakość zarówno zastosowanych rozwiązań w biurowcu, jak i standardu zarządzania obiektem. Co szczególnie istotne, certyfikat ten pokazuje również dbałość o ciągłe udoskonalanie już istniejącego budynku i troskę o zminimalizowanie jego wpływu na środowisko naturalne – mówi Adrian Bojczuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

 

BREEAM to obok LEED najbardziej znany wielokryterialny system certyfikacji na świecie. W procesie certyfikacji analizuje się takie parametry jak m.in. zużycie energii i wody, emisja dwutlenku węgla, zastosowanie rozwiązań i materiałów przyjaznych dla środowiska, zdrowie i komfort pracowników czy kwestie związane z zarządzaniem obiektem. BREEAM In-Use dotyczy budynków już oddanych do użytku.

 

Prosta Office Centre jest biurowcem zlokalizowanym w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Oddany do użytku w 2007 roku budynek oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni w ramach dziesięciu kondygnacji. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem jest firma JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra