INTER-BUD logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGhelamco Poland logoCity Space logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoNowy Styl Group logoBusiness House logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Prosta Office Centre z BREEAM

Prosta Office Centre
Prosta Office Centre
Warszawski budynek biurowy otrzymał zielony certyfikat BREEAM In-Use International z oceną bardzo dobrą.

Należący do CBRE Global Investors obiekt biurowy zlokalizowany na warszawskiej Woli Prosta Office Centre otrzymał ocenę bardzo dobrą w kategorii jakość zarządzania (building managment) w systemie certyfikacji BREEAM In-Use International.

 

Uzyskanie certyfikatu ekologicznego BREEAM potwierdza wysoką jakość zarówno zastosowanych rozwiązań w biurowcu, jak i standardu zarządzania obiektem. Co szczególnie istotne, certyfikat ten pokazuje również dbałość o ciągłe udoskonalanie już istniejącego budynku i troskę o zminimalizowanie jego wpływu na środowisko naturalne – mówi Adrian Bojczuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

 

BREEAM to obok LEED najbardziej znany wielokryterialny system certyfikacji na świecie. W procesie certyfikacji analizuje się takie parametry jak m.in. zużycie energii i wody, emisja dwutlenku węgla, zastosowanie rozwiązań i materiałów przyjaznych dla środowiska, zdrowie i komfort pracowników czy kwestie związane z zarządzaniem obiektem. BREEAM In-Use dotyczy budynków już oddanych do użytku.

 

Prosta Office Centre jest biurowcem zlokalizowanym w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Oddany do użytku w 2007 roku budynek oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni w ramach dziesięciu kondygnacji. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem jest firma JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra