DEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoCity Office logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoCHB14 logoSpectra Development logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoGłówka Pracuje logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Prosta Office Centre z BREEAM

Prosta Office Centre
Prosta Office Centre
Warszawski budynek biurowy otrzymał zielony certyfikat BREEAM In-Use International z oceną bardzo dobrą.

Należący do CBRE Global Investors obiekt biurowy zlokalizowany na warszawskiej Woli Prosta Office Centre otrzymał ocenę bardzo dobrą w kategorii jakość zarządzania (building managment) w systemie certyfikacji BREEAM In-Use International.

 

Uzyskanie certyfikatu ekologicznego BREEAM potwierdza wysoką jakość zarówno zastosowanych rozwiązań w biurowcu, jak i standardu zarządzania obiektem. Co szczególnie istotne, certyfikat ten pokazuje również dbałość o ciągłe udoskonalanie już istniejącego budynku i troskę o zminimalizowanie jego wpływu na środowisko naturalne – mówi Adrian Bojczuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

 

BREEAM to obok LEED najbardziej znany wielokryterialny system certyfikacji na świecie. W procesie certyfikacji analizuje się takie parametry jak m.in. zużycie energii i wody, emisja dwutlenku węgla, zastosowanie rozwiązań i materiałów przyjaznych dla środowiska, zdrowie i komfort pracowników czy kwestie związane z zarządzaniem obiektem. BREEAM In-Use dotyczy budynków już oddanych do użytku.

 

Prosta Office Centre jest biurowcem zlokalizowanym w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Oddany do użytku w 2007 roku budynek oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni w ramach dziesięciu kondygnacji. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem jest firma JLL.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra