Giant

EKO CHBC Polonia wprowadzi się do Gdański Business Center I

Gdański Business Center I
Gdański Business Center I
HB Reavis podpisała umowę najmu w kompleksie biurowym Gdański Business Center I. W lipcu do budynku B wprowadzi się polski oddział irlandzkiej spółki CHBC Investment Holdings Limited.

Firma CHBC Polonia wynajęła 440 mkw. na pierwszym piętrze biurowca. W procesie negocjacji reprezentowali ją eksperci Cushman & Wakefield. Dla CHBC Polonia ważne było znalezienie atrakcyjnej lokalizacji, która zagwarantuje pracownikom firmy komfortowe, przyjazne i nowoczesne środowisko pracy. Projekt Gdański Business Center I spełnił wszystkie oczekiwania. Spółka wprowadzi się do inwestycji już 27 lipca – wyjaśnia Kinga Wawryło, Negocjator w firmie Cushman & Wakefield.

 

Grupa CHBC na europejskim rynku budowlanym funkcjonuje od 2010 r., a w Polsce obecna jest od 2014 r. Specjalizuje się w budowanych "pod klucz" obiektach biznesowych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy firma oddała do użytku ponad 18 580 mkw. Spółka CHBC Polonia dopiero rozpoczyna działalność na polskim rynku, dlatego tym bardziej cieszymy się, że na swoją pierwszą siedzibę wybrała właśnie Gdański Business Center I. Jestem przekonany, że nowe biuro sprosta wymaganiom naszego klienta i zapewni mu doskonałe warunki do szybkiego rozwoju – mówi Grzegorz Strutyński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu w HB Reavis Poland.

 

Gdański Business Center I znajduje się na warszawskim Muranowie, kilka metrów od stacji metra Dworzec Gdański. Projekt został oddany do użytkowania w czerwcu 2014 r. Obecnie inwestycja skomercjalizowana jest w ponad 80 proc. Na swoją siedzibę wybrały ją takie organizacje, jak: KPMG, Agencja Nieruchomości Rolnych, SNC Lavalin, Provident, WebInterpret, Solid Logistics, EMC Computer Systems Poland, Ove Arup & Partners International Limited, KMD, Agito, Coloplast oraz Digital Virgo.

 

W lipcu 2014 r. rozpoczęła się budowa drugiego etapu GBC. Jego zakończenie planowane jest na I kwartał 2016 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz