Proton Office

Adgar Park West z nowymi najemcami

Adgar Park West
Adgar Park West
Kompleks Adgar Park West zdobył trzech nowych najemców: Pharm Olam, Hakiel Akademia Tańca i Inmedio.

Największa powierzchnia o metrażu 810 mkw. w budynku A została wynajęta przez międzynarodową firmę dostarczającą usługi w zakresie badań klinicznych - Pharm Olam. Hakiel Akademia Tańca podpisała umowę najmu 133 mkw. w strefie sportu i rekreacji znajdującej się na parterze Adgar Park West. Ostatni z najemców, Inmedio, oferujący m.in. prasę, produkty impulsowe, zajął powierzchnie o metrażu 16 mkw., zlokalizowaną na parterze budynku.
 

Z radością witamy Pharm Olam, Hakiel Akademia Tańca oraz Inmedio w gronie naszych najemców. Zapewniamy więcej niż wysokiej jakości powierzchnie biurowe – dzięki AdgarFit wszyscy pracujący w Adgar Park West mają łatwy dostęp do centrum fitness, całorocznej bieżni okalającej budynek, basenu z systemem pływania oporowego, a także dużego sklepu ze sprzętem sportowym oraz centrum medycyny sportowej. Mamy też kilka restauracji i kawiarni oferujących świeże, zdrowe jedzenie. – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar.
 

Adgar Park West to dla nas świetna lokalizacja – jest tu już grupa ludzi zaangażowanych w uprawianie sportu, którzy lubią różne formy aktywności fizycznej i regularnie korzystają z oferty AdgarFit. Są to nie tylko pracownicy kompleksu biurowego, ale też ludzie z zewnątrz. – mówi Marcin Hakiel, założyciel Hakiel Akademia Tańca.

 

Kompleks biurowy Adgar Park West znajduje się w zachodniej części biznesowego centrum stolicy oraz złożony jest z trzech połączonych ze sobą budynków: budynku A o powierzchni 11 740 mkw., budynku B o powierzchni 17 160 mkw. oraz budynku C o powierzchni 14 260 mkw.

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz