Torus logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoCity Space logoArchicom logoSpectra Development logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Showroom Internorm powstanie w Platinium Business Park

Platinium Business Park w Warszawie
Platinium Business Park w Warszawie
W Warszawie, w kompleksie Platinium Business Park powstaje showroom producenta okien i drzwi. Klienci będą mogli obejrzeć w nim najnowocześniejsze rozwiązania oferowane przez firmę.

Swój najnowszy showroom firma Internorm zdecydowała się ulokować na parterze budynku Platinium III stanowiącym część kompleksu Platinium Business Park. Zajmie w nim ok. 175 mkw. W zawieraniu transakcji wspierali ją eksperci z firmy doradczej Walter Herz. Właściciela obiektu, Grupę Allianz Real Estate reprezentowali przedstawiciele White Star Real Estate.

 

Internorm istnieje na rynku od ponad 80 lat. Jest rodzinną firmą, która z jednoosobowego warsztatu ślusarskiego stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem i jednym z największych producentów branży okienno-drzwiowej w Europie.

 

Internorm showroom klienci będą mogli m.in. przyjrzeć się działaniu tzw. inteligentnych okien, którymi można sterować za pomocą specjalnej aplikacji instalowanej na tablecie lub w smartfonie, czy obejrzeć „okno dla alergików” wykorzystujące technologię, dzięki której stare powietrze wymieniane jest na świeże, a filtry dodatkowo oczyszczają je z pyłków, kurzu oraz wilgoci. Mechanizm ten działa na podobnej zasadzie, co rekuperacja. W przyszłości showroom będzie stanowił nie tylko miejsce ekspozycji, ale też organizowania konferencji, eventów oraz szkoleń architektów i partnerów biznesowych.

 

Kompleks Platinium Business Park zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej. Składa się z pięciu biurowców klasy A oferujących ok. 55 000 mkw. Inwestycja powstała w 2010 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra