Proton Office

EKO Eurocentrum Office Complex z nowym najemcą

Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Firma Diversey Polska zajmie powierzchnię biurową w Eurocentrum Office Complex. Nowy najemca wprowadzi się do nowej siedziby pod koniec roku.

Firma zajmie ok. 960 mkw. powierzchni zlokalizowanej na 9 piętrze budynku Beta. Nowy najemca Eurocentrum Office Complex, należący do grupy Sealed Air Corporation, specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie czystości i higieny, które dedykowane są różnym branżom komercyjnym.

 

Eurocentrum Office Complex jest inwestycją należącą do Grupy Capital Park. Biurowiec będzie docelowo składa się z trzech budynków: Beta i Gamma o łącznej powierzchni 42 337 mkw., a także pietnastokondygnacyjnego obiektu Delta, realizowanego w ramach drugiej fazy inwestycji. Po jego ukończeniu Eurocentrum Office Complex będzie jednym z największych ekologicznych biurowców na rynku warszawskim, który zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. Warto dodać, iż obiekt powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold. W ostatnim czasie grono najemców Eurocentrum Office Complex powiększyło się o firmy tj. Natura, Polskie Sieci Elektroenergetyczne oraz Comarch.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz