Proton Office

EKO Firma Sportfive w nowej siedzibie

Spektrum Tower, wiz. Europa Capital
Spektrum Tower, wiz. Europa Capital
Firma działająca w obszarze marketingu sportowego przeprowadziła się do biura zlokalizowanego w biurowcu SPEKTRUM Tower. Proces zmiany siedziby trwał 4 miesiące, a za jego przeprowadzenie była odpowiedzialna firma doradcza Commerson.

Po około 20 latach funkcjonowania siedziby w lokalu zlokalizowanym przy ul. Krzywickiego w Warszawie, firma Sportfive (S5) zdecydowała się na przeprowadzkę do biura o powierzchni 2000 mkw. znajdującego się w warszawskim biurowcu SPEKTRUM Tower przy ul. Twardej 18. Realizację tego zadania S5 powierzyło firmie Commerson, którzy dokonali również adaptacji powierzchni do potrzeb swojego klienta.

 

Nowa siedziba nie tylko spełnia nasze potrzeby związane z charakterem prowadzonej działalności, czy naszym wizerunkiem. Co nie mniej ważne jest także funkcjonalna w wielu obszarach; ma odpowiednią wielkość, potencjał adaptacyjny, cieszy nas bliskość węzłów komunikacyjnych miasta, jak i doceniamy w niej sąsiedztwo warszawskiego centru biznesu, a wszystko to otrzymaliśmy w ramach założonego przez nas budżetu – wyjaśnia Andrzej Placzyński, Prezes Sportfive. – Zlecenie zewnętrznym specjalistom skomplikowanej operacji zmiany miejsca naszej działalności, uchroniło nas przed nieoczekiwanymi problemami, jakie tego typu zmiany mogą oznaczać dla firmy. W ten sposób cały proces odbył się dla nas bezboleśnie i to zarówno w kwestiach organizacyjnych, jak i finansowych – dodaje.

 

Sporfive jest międzynarodową agencją marketingu sportowego, która należy do francuskiej grupy medialnej Lagardère. Firma zatrudnia ponad 500 ekspertów z zakresu mediów i marketingu na całym świecie oraz posiada 11 biur zlokalizowanych na całym świecie. 

 

SPEKTRUM Tower jest 122-metrowym budynkiem z ponad 28 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, rozlokowanej na 28 piętrach. W obiekcie znajduje się podziemny parking z 314 miejscami postojowymi. Biurowiec posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz