Giant

Warsaw Financial Center wita nowych najemców

Warsaw Financial Center
Warsaw Financial Center
Nowe umowy najmu dotyczą 480 mkw. powierzchni biurowej. Dodatkowo na przedłużenie umów zdecydowały się dwie firmy.

PAI Properties oraz CMC Markets UK to nowi najemcy powierzchni biurowej w Warsaw Financial Center. Pierwsza z wymienionych firm, będąca częścią PAI Investment Group – prywatnej grupy działającej w sektorach nieruchomości, energii odnawialnej oraz finansów – zajmie w obiekcie 330 mkw. Druga natomiast, oferująca usługi z zakresu internetowego handlu instrumentami finansowymi (tzw. spreadbetting) oraz kontraktami różnic kursowych (CFD) i wymianą walutową (forex) otworzy w Warsaw Financial Center biuro o powierzchni 150 mkw. Obie firmy podpisały umowę najmu na 5 lat.

 

Dodatkowo, swoją współpracę z Warsaw Financial Center przedłużyły dwa przedsiębiorstwa. Mid Europa Partners sp. z o.o. przez kolejne 5 lat będzie zajmować w biurowcu 340 mkw. powierzchni. O 3 lata umowę najmu biura o powierzchni 110 mkw. przedłużyła natomiast Cartesian Management Polska sp.z o.o. Kluczem do sukcesu na coraz bardziej konkurencyjnym warszawskim rynku nieruchomości biurowych pozostają elastyczność oraz szybkie reagowanie na potrzeby najemców. Jak pokazuje przykład Warsaw Financial Center, taka strategia doskonale sprawdza się zarówno w przypadku nowych, jak i aktualnych najemców – przekonuje Artur Lis, Asset Manager Portfolio & Asset Management w Tristan Capital Partners.

 

Warsaw Financial Center to obiekt biurowy klasy A+, który dysponuje 50 000 mkw. powierzchni najmu. Na liście aktualnych najemców biurowca znajduje się ponad 60 polskich i międzynarodowych firm, m.in. z branży finansowej i FMCG, kancelarii prawnych i banków. Warsaw Financial Center jest własnością konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Tristan Capital Partners.  

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz