Giant

Postępu 14 wynajęte w 60 proc.

Postępu 14
Postępu 14
Firma HB Reavis zawarła kolejne umowy dotyczące wynajmu powierzchni handlowo-usługowej w obiekcie Postępu 14. Ponadto na początku listopada br. do kompleksu wprowadziła się także firma OK System.

Firma HB Reavis zawarła kolejne umowy dotyczące wynajmu powierzchni handlowo-usługowej w obiekcie Postępu 14. Jedna z nich została zawarta z BF Polska, która w lutym 2016 r. w lokalu o metrażu 100 mkw. znajdującym się na parterze obiektu, otworzy punkt oferujący profesjonalne usługi z zakresu beauty. Zdecydowaliśmy się na otwarcie naszego punktu w sercu największej biznesowej dzielnicy Warszawy, ponieważ zależało nam na tym, żeby klienci mogli skorzystać z naszych usług przed lub po pracy, a nawet, jeśli mają taką możliwość, w trakcie przerwy na lunch – mówi Aleksandra Głos, dyrektor zarządzająca firmy BF Polska.

 

Z kolei od stycznia 2016 r. działalność w kompleksie Postępu 14 rozpocznie Centrum Dobrego Druku, które zajmie lokal o 300 mkw. na parterze od strony ul. Marynarskiej. Będzie to już czwarty punkt pod tym szyldem na rynku warszawskim. Na terenie biznesowego Mokotowa obecni jesteśmy od 8 lat. Na Postępu 14 zdecydowaliśmy się przede wszystkim ze względu na doskonałą lokalizację u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu oraz nowoczesny charakter budynku – mówi Paweł Grot, właściciel Centrum Dobrego Druku.  

 

Umowy podpisane z kolejnymi firmami z sektora usługowo-handlowego doskonale wpisują się w realizowaną przez nas strategię tworzenia atrakcyjnego środowiska pracy, w którym można nie tylko zjeść, napić się kawy, czy zrobić zakupy w drogerii, ale nawet, jak to jest w przypadku Postępu 14, skorzystać z usług drukarni czy studia urody – mówi Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek zarządu HB Reavis Poland.

 

Warto dodać, iż na początku listopada do swojej nowej siedziby w biurowca Postępu 14 przeprowadziła się polska firma OK System, która oferuje pozapłacowe systemy motywacyjne w postaci pakietów sportowych. Najemca zajął przeszło 530 mkw. powierzchni biurowej znajdującej się na pierwszym piętrze biurowca.

 

Postępu 14 jest trzecim ukończonym projektem HB Reavis na terenie Warszawy. Kompleks dostarcza na rynek łącznie 34 500 mkw. powierzchni biznesowej, a wśród grona jego pierwszych najemców, oprócz samego dewelopera, znaleźli się również AstraZeneca, Samsung Electronics Polska oraz Rossman. Obiekt został oddany do użytku w sierpniu br. oraz jest już w 60 proc. wynajęty.  

 


0.0