PGE Narodowy

Poleczki Business Park z renegocjacją i nowymi umowami najmu

Poleczki Business Park
Poleczki Business Park
Firma USP Zdrowie zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w Poleczki Business Park. Ponadto do grona najemców warszawskiego kompleksu biurowego dołączyły firmy Napollo, Cosmedica i Aquarius Fund.

Firma USP Zdrowie zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w Poleczki Business Park. Zajęła 3200 mkw. powierzchni biurowej. Ponadto do grona najemców warszawskiego kompleksu biurowego dołączyły firmy Napollo, Cosmedica i Aquarius Fund, który wynajęły łącznie 1500 mkw. Rolę doradcy w zakresie najmu pełniła agencja Colliers International. Dynamicznie rozwijające się firmy potrzebują dziś elastycznej powierzchni biurowej, a taką oferuje kompleks Poleczki Business Park – mówi Paweł Skałba, Partner i Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International.

 

Skuteczne renegocjacje utrzymują nas w przekonaniu, jak istotna jest dla najemców lokalizacja. Dla wielu firm kluczowe znaczenie ma bliskość obwodnic S2 i S79 oraz dostępność komunikacji publicznej – dodaje Jakub Mirosławski, dyrektor Sprzedaży i Marketingu w UBM Polska.

 

Firma farmaceutyczna USP Zdrowie działa w obszarze produktów i leków bez recepty. Posiada swoje siedziby w Polsce, Litwie, Ukrainie, Bułgarii oraz w USA. Kolejny z najemców kompleksu – Napollo – jest polskim deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości handlowych i mieszkaniowych. Z kolei Aquarius Fund zarządza aktywami. Firma prowadzi zróżnicowane portfolio projektów inwestycyjnych w branżach nieruchomości oraz farmaceutycznej. Ostatni z najemców – Cosmedica – jest siecią aptek farmaceutyczno-kosmetycznych.

 

W ramach kompleksu biurowego Poleczki Business Park docelowo wejdzie 16 obiektów o łącznej powierzchni biurowej 210 000 mkw. Park znajduje się przy ul. Poleczki 35 na warszawskim Ursynowie. Obiekt dysponuje 1700 miejscami parkingowymi, natomiast już wkrótce zostanie oddany do użytku osobny budynek dla ok. 580 samochodów. Kompleks posiada certyfikat LEED CS Gold. Właścicielem Poleczki Business Park jest firma UBM – deweloper o austriackich korzeniach.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz