Proton Office

Do gdańskiego biurowca C200 Office wprowadzi się norweska firma IT

C200 Office
C200 Office
Powel zajmie biuro o łącznym metrażu ponad 600 mkw. w budynku C200 Office, realizowanym przez Euro Styl w Gdańsku. Firma wprowadzi się do nowej siedziby w marcu 2016 r.

Powel zajmie biuro o łącznym metrażu ponad 600 mkw. na ostatnim, szóstym piętrze w budynku C200 Office, realizowanym przez Euro Styl w Gdańsku. Firma wprowadzi się do nowej siedziby w marcu 2016 r. W procesie poszukiwania powierzchni biurowej Powel reprezentowała agencja JLL.

 

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy postanowiliśmy przenieść nasze gdańskie biuro do biurowca C200, by zaoferować pracownikom większą przestrzeń, komfort pracy i dogodny dojazd – mówi Adam Boryniec, dyrektor zarządzający Powel.

 

Cieszy nas, że zaufała nam norweska firma, która na pierwszym miejscu stawia wygodę swoich pracowników. Oznacza to, że nasza inwestycja C200 spełnia potrzeby najbardziej wymajających najemców z sektora IT i posiada międzynarodowe standardy cenione przez zagranicznych inwestorów rozwijających się na polskim rynku – mówi Mikołaj Konopka, wiceprezes Euro Styl C200.

 

Powel, firma o norweskich korzeniach, dostarcza rozwiązania z zakresu oprogramowania biznesowego przeznaczonego dla przedsiębiorstw z sektora energetycznego, publicznego, a także dla firm świadczących usługi generalnego wykonawstwa budowlanego. Zatrudnia niemal 400 pracowników oraz prowadzi działalność w sześciu krajach europejskich.

 

C200 jest obiektem rewitalizowany przez EURO STYL. Biurowiec będzie składał się z siedmiu kondygnacji naziemnych oraz zaoferuje ok. 17 500 mkw. powierzchni najmu. Na terenie inwestycji znajduje się przeszło 370 miejsc parkingowych. C200 zlokalizowany jest w centralnej części Gdańska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz