Przedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Inoffice Group z dodatkową powierzchnią w budynku Lumen

Lumen
Lumen
Firma Inoffice Group wynajęła dodatkową przestrzeń na dziewiątym piętrze w obiekcie Lumen. Tym samym najemca zajmuje obecnie przeszło 2700 mkw powierzchni biurowej.

Firma Inoffice Group wynajęła dodatkową przestrzeń na dziewiątym piętrze w obiekcie Lumen. Tym samym najemca zajmuje obecnie przeszło 2700 mkw powierzchni biurowej. Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej oferty gotowych biur serwisowanych w prestiżowym Centrum Biznesowym Tarasy o kolejne piętro, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na elastyczne warunki najmu powierzchni biurowych. Na 9 piętrze budynku Lumen, naszym celem jest zapewnić przedsiębiorcom miejsce do pracy indywidualnie dostosowane do ich potrzeb – mówi Paulina Wojtasik, dyrektor generalny Inoffice Group. Podczas procesu najmu właściciela budynku reprezentowała firma doradcza JLL.

 

Inoffice Group jest rodzimą firmą oferującą usługi z zakresu wynajmu biur serwisowanych i wirtualnych, a także sal konferencyjnych.

 

Należące do kompleksu Złote Tarasy Lumen i Skylight oferują łącznie ok. 45 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. W charakterystycznym, owalnym Lumenie biura ulokowane są na ośmiu piętrach, natomiast w wieżowcu Skylight na osiemnastu piętrach od poziomu 5 do 22. W kompleksie znajduje się również czterokondygnacyjny parking podziemny na ok. 1600 miejsc. Właścicielem i zarządcą biurowców jest Unibail – Rodamco. Za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje zawartych już umów najmu w budynkach biurowych odpowiada JLL.

 


0.0
Tagi: Skylight Lumen
Napisz pierwszy komentarz
mantra