Giant

Inoffice Group z dodatkową powierzchnią w budynku Lumen

Lumen
Lumen
Firma Inoffice Group wynajęła dodatkową przestrzeń na dziewiątym piętrze w obiekcie Lumen. Tym samym najemca zajmuje obecnie przeszło 2700 mkw powierzchni biurowej.

Firma Inoffice Group wynajęła dodatkową przestrzeń na dziewiątym piętrze w obiekcie Lumen. Tym samym najemca zajmuje obecnie przeszło 2700 mkw powierzchni biurowej. Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej oferty gotowych biur serwisowanych w prestiżowym Centrum Biznesowym Tarasy o kolejne piętro, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na elastyczne warunki najmu powierzchni biurowych. Na 9 piętrze budynku Lumen, naszym celem jest zapewnić przedsiębiorcom miejsce do pracy indywidualnie dostosowane do ich potrzeb – mówi Paulina Wojtasik, dyrektor generalny Inoffice Group. Podczas procesu najmu właściciela budynku reprezentowała firma doradcza JLL.

 

Inoffice Group jest rodzimą firmą oferującą usługi z zakresu wynajmu biur serwisowanych i wirtualnych, a także sal konferencyjnych.

 

Należące do kompleksu Złote Tarasy Lumen i Skylight oferują łącznie ok. 45 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. W charakterystycznym, owalnym Lumenie biura ulokowane są na ośmiu piętrach, natomiast w wieżowcu Skylight na osiemnastu piętrach od poziomu 5 do 22. W kompleksie znajduje się również czterokondygnacyjny parking podziemny na ok. 1600 miejsc. Właścicielem i zarządcą biurowców jest Unibail – Rodamco. Za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje zawartych już umów najmu w budynkach biurowych odpowiada JLL.

 


0.0
Tagi: Skylight Lumen
Napisz pierwszy komentarz