Proton Office

EKO Business Garden Poznań z nowym najemcą

Business Garden Poznań
Business Garden Poznań
Do poznańskiego kompleksu biurowego należącego do Vastint Poland wprowadzi się nowy najemca – firma MAN. Zajmie 2680 mkw. powierzchni w narożnym biurowcu przy ul. Marcelińskiej.

Vastint Poland zawarł nową umowę dotyczącą wynajmu powierzchni biurowej w Business Garden w Poznaniu. Grono najemców kompleksu powiększy się o firmę MAN, która zajmie 2680 mkw. przestrzeni w narożnym budynku przy ul. Marcelińskiej. Reprezentantem najemcy podczas procesu transakcyjnego była firma doradcza Colliers International. Business Garden kolejny raz potwierdza swoje ważne miejsce na biurowej mapie Poznania. Man Accounting Center było jedną z pierwszych firm z sektora usług dla biznesu, które kilka lat temu weszły do Poznania i dalej obserwujemy jej dynamiczny rozwój – mówi Sebastian Bedekier, dyrektor regionalny Colliers International w Poznaniu.

 

Do nowej siedziby w Business Garden zostanie przeniesiona działalność operacyjna podmiotu zajmującego się świadczeniem usług obsługi procesów finansowo-księgowych oraz wsparcia procesów zakupów dla spółek grupy MAN w Europie. Przeprowadzkę zaplanowano na połowę 2016 r. 

 

Business Garden Poznań znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Marcelińskiej i Bułgarskiej na poznańskim Marcelinie. Kompleks docelowo będzie składał się z dziewięciu budynków o całkowitej powierzchni 80 000 mkw. Na początku br. oddano pierwszy etap inwestycji, który oferuje 42 000 mkw. przestrzeni biurowej. Wszystkie cztery obiekty powstałe w ramach tego etapu otrzymały certyfikat LEED Platinum. Wśród najemców Business Garden są firmy takie jak ADM, itelligence, Medi Partner (Medicover), BZ WBK, Capgemini oraz operator kantyny Marchewkowe Pole.

 

Business Garden Poznań jest jednym z trzech kompleksów realizowanych przez Vastint pod marką Business Garden w kraju. Podobne parki powstają w Warszawie i Wrocławiu.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz