Giant

Guidewire w Regent Office

Regent Office
Regent Office
Do biurowca Regent Office wprowadzi się firma Guidewire, która otworzy w Krakowie szóste na świecie Regionalne Centrum Programowania.

Firma Herbewo International pozyskała dla swojego obiektu biurowego Regent Office nowego najemcę, który zajmie drugie piętro biurowca. Do budynku wprowadzi się firma Guidewire, która otworzy w Krakowie szóste na świecie Regionalne Centrum Programowania. Prace znajdą tutaj programiści i specjaliści z zakresu IT.    

 

Zobacz więcej: Guidewire Software otworzy w Krakowie Centrum Programowania

 

Jest to już kolejny najemca, który wprowadzi się do biurowca Regent Office. Pod koniec października 2015 r. firma Herbewo poinformowała o tym, że zdobyła pierwszego najemcę dla swojej inwestycji – Grand Parade – który wynajął trzecie piętro obiektu. Z kolei w grudniu ubiegłego roku firma ujawniła, iż podpisała umowę najmu z Onwelo.

 

Guidewire Software działa od 2001 r. Firma dostarcza rozwiązania IT dla segmentu ubezpieczeń. W Europie posiada swoje siedziby w Dublinie, Londynie, Paryżu i Monachium.

 

Regent Office powstaje przy ul. Prądnickiej 20A w Krakowie. Prace przy realizacji projektu trwają od września 2014 r. Oddanie biurowca do użytku planowane jest na marzec br. Budynek zaoferuje ok. 5000 mkw. powierzchni biurowej, rozlokowanej na 5 kondygnacjach naziemnych. Do dyspozycji użytkowników przeznaczonych zostanie 100 miejsc parkingowych w 2-kondygnacyjnym garażu podziemnym, a także miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Budynek będzie wyróżniał się pokrytym zielenią dachem ze strefą relaksu dla najemców. Docelowo prowadzona będzie rozbudowa biurowca na sąsiadującej działce. Projekt architektoniczny budynku przygotowała krakowska pracownia BS-Arch.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz