Art-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoNowy Styl Group logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Unisource w łódzkim Tulipan Park

Polski oddział międzynarodowej korporacji zajmie 6,5 tys. m kw. powierzchni magazynowej i 300 m kw. biur.

Firma Unisource wynajęła powierzchnię komercyjną w należącym do Segro i zlokalizowanym w dzielnicy Widzew kompleksie Tulipan Park Łódź. W transakcji pośredniczyli doradcy z agencji Cushman & Wakefield.

Unisource jest międzynarodową korporacją, która zajmuje się rozwiązaniami z zakresu komunikacji wizualnej, materiałów drukowanych oraz opakowań. Firma oferuje również narzędzia do zarządzania łańcuchem dostaw. Polski oddział zajmie łącznie 6,8 tys. m kw., z czego 6,5 tys. m kw. stanowić będą nowe magazyny, a pozostałe 300 m kw. – biura.

Tulipan Park Łódź składa się z dwóch budynków oferujących łącznie ponad 33,6 m kw. powierzchni logistycznej. Właścicielem i zarządcą parku jest brytyjska spółka Segro, która w Polsce funkcjonuje od 2006 r. i prowadzi inwestycje m.in. w Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu i Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra