Giant

EKO IT BlueSoft w biurowcu firmy Karimpol

Equator II
Equator II
Do warszawskiego budynku biurowego Equator II wprowadzi się spółka IT BlueSoft Sp. z o.o., która wynajęła ponad 1600 mkw. powierzchni w biurowcu.

Do warszawskiego budynku biurowego Equator II wprowadzi się spółka IT BlueSoft Sp. z o.o., która wynajęła ponad 1600 mkw. przestrzeni biurowej w biurowcu, czyli całe 9. piętro. Nowy najemca zajmie wynajętą powierzchnie w III kw. br.   

Poziom wynajmu w Equatorze II wynosi obecnie 95 proc., zostały nam ostanie wolne powierzchnie, na które prowadzimy zaawansowane rozmowy. Ten wysoki poziom komercjalizacji utrzymuje się od otwarcia biurowca w 2011 r. – informuje Andrzej Lany, manager ds. Najmu i Marketingu Karimpol Polska.

BlueSoft jest rodzimą firmą działającą w sektorze IT, obecną na rynku od 14 lat. Zatrudnia ponad 300 specjalistów w zakresie integracji systemów i BPM, zarządzania danymi (BI, ETL, MDM, DWH), tworzenia portali i aplikacji mobilnych oraz systemów dedykowanych.

Equator II oddano do użytku w październiku 2011 r. Znajduje się przy na obrzeżach centrum Warszawy przy al. Jerozolimskich 96, niedaleko placu Zawiszy i stacji Ochota. Oferuje łącznie 21 300 mkw. powierzchni najmu, z czego 400 mkw. to przestrzeń handlowo-gastronomiczna (restauracja Chief’s, butik optyczny Good Look, salon prasowy 1 Minute), a 1530 mkw. usługowa (przychodnia lekarska Medicover). Pierwszymi najemcami, którzy zajęli powierzchnie w budynku, były firmy Medicover, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, AON oraz REGUS. Obiekt posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Projekt biurowca powstał w pracowni APA Wojciechowski.

Grupa Karimpol działa w 8 krajach Europy Środkowo-Wschodniej: Polsce, Czechach, Austrii, Bośni i Hercegowinie, Luksemburgu, Rosji oraz na Słowacji i na Węgrzech. Polski oddział firmy otworzono w 1997 r. Dotychczas Karimpol Polska zrealizował na terenie stolicy 7 projektów biurowych: Stratos, Mistral, Passat, Taifun, Equator I, II i III. Obecnie trwa budowa dwóch nowych inwestycji: Equator IV oraz Skyliner – największy i najbardziej prestiżowy projekt Grupy.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz