Proton Office

EKO Deloitte wybiera biurowiec SkyRes Warszawska

SkyRes Warszawska
Międzynarodowa firma doradcza otworzy w rzeszowskim biurowcu Centrum Usług dla Biznesu. W tym celu wynajęła w budynku 2550 mkw. powierzchni biurowej.

Międzynarodowa firma doradcza – Deloitte – otworzy w rzeszowskim biurowcu SkyRes Warszawska Centrum Usług dla Biznesu. W tym celu wynajęła w budynku 2550 mkw. powierzchni biurowej. Do nowego biura firma rozpocznie przeprowadzkę w sierpniu br. Docelowo w rzeszowskiej siedzibie zostanie zatrudnionych 300 osób. Centrum Usług dla Biznesu Deloitte obsługuje inne oddziały firmy w Europie Środkowej w obszarze finansów i księgowości, IT oraz zarządzania ryzykiem. To pierwsza tego typu jednostka Deloitte w Polsce. Wybraliśmy SkyRes Warszawska na rzeszowską siedzibę, aby zapewnić naszemu zespołowi jak najwyższy standard oraz stworzyć środowisko pracy, które odzwierciedla wartości marki i kulturę organizacyjną Deloitte – mówi Gerard Murray, Deloitte CE CFO, BSC Sponsoring Partner.

Podczas procesu poszukiwania nowego biura oraz negocjowania warunków umowy najemcę reprezentowali eksperci z JLL. W ramach współpracy firma JLL jest również odpowiedzialna za uzgodnienie wymagań technicznych i nadzór nad adaptacją powierzchni do potrzeb najemcy.

Decyzja Deloitte o uruchomieniu swojego centrum usług w Rzeszowie potwierdza atrakcyjność miasta jako lokalizacji dla projektów z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Deweloperzy powierzchni biurowych, tacy jak DevelopRes, odpowiadają na potrzeby inwestorów i rozwijają swoją ofertę w tym mieście. W przypadku Deloitte, szczególnie istotna była elastyczność wynajmującego i możliwość rozwoju struktur w ramach siedziby, wraz z zatrudnianiem nowych pracowników i pozyskiwaniem kolejnych projektów – mówi Jarosław Kwiecień, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

SkyRes Warszawska to pierwszy, tak duży i nowoczesny biurowiec wybudowany w Rzeszowie. Wysoki standard techniczny, elastyczność i wydajność powierzchni oraz dobra lokalizacja sprawia, że projekt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców z sektora usług dla biznesu. Cieszymy się, że tak znana międzynarodowa firma jak Deloitte będzie głównym najemcą naszej inwestycji – dodaje Radosław Walas, członek zarządu firmy DevelopRes. 

SkyRes Warszawska, oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku, jest pierwszym wielkopowierzchniowym budynkiem biurowym klasy A na rzeszowskim rynku. Zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej. SkyRes Warszawska składa się z 14 kondygnacji i oferuje prawie 20 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Pod budynkiem znajduje się nowoczesny parking podziemny z 211 miejscami postojowymi dla samochodów, 105 stanowiskami dla rowerów wraz z szatniami i prysznicami dla rowerzystów oraz punktami do ładowania samochodów elektrycznych. Projekt biurowca SkyRes Warszawska powstał w biurze architektonicznym 3D Architekci Sp. z o.o. Obiekt został poddany certyfikacji w systemie LEED na poziomie Gold.
 


0.0
Tagi: Developres
Napisz pierwszy komentarz